697 Linje
Steinerskolen
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 697 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
697 buss (Steinerskolen) har 35 stopp som går fra Løten Stasjon og slutter på Steinerskolen.
697 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:21. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 697 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Steinerskolen (35 stopp)
Løten Stasjon
Løten Kirke
Brenneriroa
Brennerikrysset
Brunlaug
Balke
Jevnaker
Spaberg
Lageråen
Løvås
Ålstad
Grubhol
Vang Sentral
Nilsrud Rv. 25
Kays Gartneri
Torshov
Ridabu Skole
Vang Kirke
Åker
Midtstranda
Just Brochs Gate
Briskeby Stadion
Ankerhagen
Hamar Katedralskole
Vognvegen/Furubergvegen
Svartoldervegen
Maxi
Øysteins Gate
Bryggeriet
Stortorget
Kvartal 48
Hamar Skysstasjon
Espern
Vika
Steinerskolen
697 FAQ
Når begynner 697 buss å operere?
697 buss starter å operere klokken 07:21 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 697 buss å gå?
697 buss slutter å operere klokken 07:21 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 697 buss?
Når kommer Steinerskolen buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Steinerskolen buss som er nærmest din plassering.
Er det en 697 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 697 buss stopp.
697 buss Rutetabell
697 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:21
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:21 | Engangstur |
ti. | 07:21 | Engangstur |
on. | 07:21 | Engangstur |
to. | 07:21 | Engangstur |
fr. | 07:21 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 697 (fra Løten Stasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 697 (Steinerskolen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
697 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 697 (Steinerskolen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
697 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 697 buss ruten er Løten Stasjon og siste stopp er Steinerskolen. 697 (Steinerskolen) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 697 har 35 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 63 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 697 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 697 buss til å ta med på reisen.
Linje 697 sanntid buss tracker
Spor linje 697 (Steinerskolen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 697 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 697, i Norge
697 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 419 - Gjøvik-Skumsjøen/ Timeplan
- 734 - Skotterud-Smedtorpet/ Timeplan
- B5 - Skysstasjonen - Røyslimoen/ Timeplan
- 410 - Gjøvik - Snertingdal/ Timeplan
- 307 - Fagernes skysstasjon - Bagn/ Timeplan
- 535 - Åretta skole/ Timeplan
- 103 - Lillehammer-Gjøvik-Hønefoss/ Timeplan
- 411 - Kjerringelv-Snertingdal-Gjøvik/ Timeplan
- 885 - Tylldalen - Yynset/ Timeplan
- 404 - Møllerhagen-Lund-Landh.-Gjøvik/ Timeplan
- 500 - Lillehammer - Nordseter/ Timeplan
- 882 - Tynset - Kvikne/ Timeplan
- 886 - Tynset - Tolga/ Timeplan
- 418 - Biri-Klomsteinroa-Biri/ Timeplan
- B81 - Bogeråsen - Rasta/ Timeplan
- 223 - Otta - Vinstra/ Timeplan
- 862 - Lomnessjøen - Fagertun skole/ Timeplan
- 522 - Skjeggestadstuen - Forset/ Timeplan
- 675 - Stange-Romedal-Ilseng-Hamar/ Timeplan
- 455 - Gran-Moen-Brandbu/ Timeplan