7420 Linje
Åsen - Norbygda
AtB
AtB 7420 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
7420 buss (Åsen Barne- Og Ungdomsskole) har 20 stopp som går fra Dullum og slutter på Åsen Barne- Og Ungdomsskole.
7420 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:45. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 7420 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Åsen Barne- Og Ungdomsskole (20 stopp)
Dullum
Hammer
Hammer
Trosdal
Melhus
Nonstad
Nonstad Ytre
Hiberg
Ringstad
Skjelstad
Holing
Hammer
Åsen Barne- Og Ungdomsskole
Åsen Butikk
Simons Interiør
Simons Interiør
Åsen Bensinstasjon
Brandalen
Hellemskorsen
Åsen Barne- Og Ungdomsskole
7420 FAQ
Når begynner 7420 buss å operere?
7420 buss starter å operere klokken 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 7420 buss å gå?
7420 buss slutter å operere klokken 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 7420 buss?
Når kommer Åsen - Norbygda buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Åsen - Norbygda buss som er nærmest din plassering.
Er det en 7420 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 7420 buss stopp.
7420 buss Rutetabell
7420 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:45
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:45 | Engangstur |
ti. | 07:45 | Engangstur |
on. | 07:45 | Engangstur |
to. | 07:45 | Engangstur |
fr. | 07:45 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 7420 (fra Dullum), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 7420 (Åsen Barne- Og Ungdomsskole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
7420 linje buss billettpris
AtB 7420 (Åsen Barne- Og Ungdomsskole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
7420 (AtB)
Det første stoppet på 7420 buss ruten er Dullum og siste stopp er Åsen Barne- Og Ungdomsskole. 7420 (Åsen Barne- Og Ungdomsskole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 7420 har 20 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 40 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 7420 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 7420 buss til å ta med på reisen.
Linje 7420 sanntid buss tracker
Spor linje 7420 (Åsen Barne- Og Ungdomsskole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 7420 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 7420, i Norge
7420 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 7301 - Steinkjer - Ogndal/ Timeplan
- 7521 - Garnes skole - Stene/ Timeplan
- 350 - Trondheim - Stadsbygd - Rissa/ Timeplan
- 105 - Nattbuss Buenget/ Timeplan
- 731 - Sjøåsen - Namdalseid - Steinkj/ Timeplan
- 5556 - Sandstad - Nes - Bjugn/ Timeplan
- 5552 - Brekstad - Opphaug - Bjugn/ Timeplan
- 561 - Hafsmo/Tannvikvågen - Krokstad/ Timeplan
- 422 - (Sunde) - Sandstad - Sistranda/ Timeplan
- 7401 - Levanger - Nesset - Gjemble/ Timeplan
- 5706 - Skolerute Halsa/ Timeplan
- 7904 - Øyheim - Grong/ Timeplan
- 40 - Flatåsen- Tonstad/ Timeplan
- 41 - Ranheim- Reppe/ Timeplan
- 208 - Rye- Flakk- Rye skole / Spongd/ Timeplan
- 5522 - Råkstad - Mælan - Frengsmyra/ Timeplan
- 5101 - Løften/Slupphaugen - Grøtte sk/ Timeplan
- 7415 - Markabygda - Gruslina - Markab/ Timeplan
- 5604 - Groegga - Storås - Dombu - Mel/ Timeplan
- 3 - Lohove- Sentrum- Hallset/ Timeplan