162B Lijn
Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 162B bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 162B (Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec) heeft in totaal 28 haltes. Het beginpunt is Libramont Clinique en het eindpunt is Saint-Hubert Dépôt Tec.
Kies een van onderstaande bus 162B haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec (28 haltes)
Libramont Clinique
Libramont Gare - Quai 3
Libramont Sodelux
Libramont Rue Des Alliés
Libramont Rue du Village
Libramont Maison Communale
Libramont Rue du Monument
Libramont Outigros
Libramont Police
Libramont Le Blancheau
Recogne Carrefour
Recogne N89
Bras Haut Escale
Bras Haut Rue De Mochamps
Bras Haut Route D'Hatrival
Hatrival Rue De Bras 44
Hatrival Rue De Bras 19
Hatrival Ecole
Hatrival Rue De Saint-Hubert 13
Hatrival Rue De Saint-Hubert 42
Saint-Hubert Moulin D'En Haut
Saint-Hubert Rue D'Hatrival 30
Saint-Hubert Rue D'Hatrival 1
Saint-Hubert Ind - Quai 1
Saint-Hubert Centre Administratif
Saint-Hubert Avenue Nestor Martin
Saint-Hubert Av. Des Chasseurs Ardennais
Saint-Hubert Dépôt Tec
162B FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 162B?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 162B om 15:10
Hoe laat vertrekt de laatste bus 162B?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 162B om 17:15..
Wanneer komt bus 162B aan?
Wanneer komt de Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 162B bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 162B bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 162B bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 162B bus station te bekijken.
Bus 162B dienstregeling
162B bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 15:10 - 17:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 15:10 - 17:15 | 125 |
di. | 15:10 - 17:15 | 125 |
wo. | 15:10 - 17:15 | 125 |
do. | 15:10 - 17:15 | 125 |
vr. | 15:10 - 17:15 | 125 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 162B (van Libramont Clinique), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 162B (Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
162B lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 162B (Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
162B (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 162B bus-route is Libramont Clinique en de laatste halte is Saint-Hubert Dépôt Tec. 162B (Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 162B heeft 28 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 29 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 162B bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 162B bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 162B Realtime Bus Tracker
Volg lijn 162B (Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 162B bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 162B, in Belgique.
162B - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 162B - Libramont Gare - Quai 3→Rochefort - Jemelle Gare / Dienstregeling
- 162B - Libramont Gare - Quai 3→Rochefort Ancienne Gare / Dienstregeling
- 162B - Libramont Gare - Quai 3→Saint-Hubert Centre De Détention / Dienstregeling
- 162B - Libramont Gare - Quai 3→Saint-Hubert Dépôt Tec / Dienstregeling
- 162B - Libramont Gare - Quai 3→Saint-Hubert Ind - Quai 1 / Dienstregeling
- 162B - Rochefort - Jemelle Gare→Libramont Gare - Quai 3 / Dienstregeling
- 162B - Rochefort - Jemelle Gare→Libramont Gare - Quai 3 / Dienstregeling
- 162B - Rochefort - Jemelle Gare→Saint-Hubert Place De La Libération / Dienstregeling
- 162B - Rochefort Ancienne Gare→Libramont Gare - Quai 3 / Dienstregeling
- 162B - Saint-Hubert Centre De Détention→Libramont Gare - Quai 3 / Dienstregeling
- 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Awenne Eglise / Dienstregeling
- 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Libramont Clinique / Dienstregeling
- 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Libramont Gare - Quai 3 / Dienstregeling
- 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Rochefort - Jemelle Gare / Dienstregeling
- 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Rochefort - Jemelle Gare / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 191 - Virton - Arlon/ Dienstregeling
- 54/7 - Les Fosses - Rossignol - Marbehan - Habay/ Dienstregeling
- 111B - Walcourt - Somzée - Gerpinnes/ Dienstregeling
- 163D2 - Gouvy - Limerlé - Houffalize/ Dienstregeling
- 27/2 - Neufchâteau - Sainte-Marie - Libramont/ Dienstregeling
- 4 - Namur - Mont-Godinne CHU/ Dienstregeling
- 74/2 - Philibus des Fagnes/ Dienstregeling
- 42 - Six-Planes - Menuchenet/ Dienstregeling
- 721 - Musson - Athus - Differt/ Dienstregeling
- 22/2 - Florenville - Marbehan/ Dienstregeling
- 10 - Namur - Châtelineau/ Dienstregeling
- 341 - Beauraing - Gedinne - Bourseigne-Vieille/ Dienstregeling
- 39 - Musson - Ruette - Virton/ Dienstregeling
- 11G - Proxibus de Daverdisse/ Dienstregeling
- 60/2 - Ebly - Chêne - Witry/ Dienstregeling
- 77/2 - Circuit scolaire de Libramont (Blancheau)/ Dienstregeling
- 3 - Namur (La Plante) - Namur (Citadelle)/ Dienstregeling
- 21 - Namur - Maredsous/ Dienstregeling
- 36 - Florenville - Lacuisine - Florenville/ Dienstregeling
- E67 - Bastogne - Luxembourg/ Dienstregeling