213 Lijn
Koekelberg Simonis
De Lijn
De Lijn 213 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 213 (Koekelberg Simonis) heeft in totaal 71 haltes. Het beginpunt is Aalst Station Perron 5 en het eindpunt is Koekelberg Simonis.
Kies een van onderstaande bus 213 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Koekelberg Simonis (71 haltes)
Aalst Station Perron 5
Aalst Oude Vismarkt
Aalst Houtmarkt
Aalst Park
Erembodegem Sporthal Schotte
Erembodegem Begraafplaats
Erembodegem Station
Erembodegem Brug
Erembodegem Zevensterre
Erembodegem Avondelsbaan
Erembodegem Dommodest Van Assche
Erembodegem Wingerd
Erembodegem Resschebeke
Teralfene De Kavee
Teralfene Achterdaalstraat
Teralfene 'T Rieselke
Teralfene Daalstraat
Teralfene Sint-Janskerk
Teralfene Portugeesstraat
Liedekerke Station
Liedekerke Affligemstraat
Liedekerke Muilemstraat
Sint-Katherina-Lombeek Nieuwbaan
Sint-Katherina-Lombeek Sluisvijverstraat
Sint-Katherina-Lombeek School
Sint-Katherina-Lombeek Bosstraat
Sint-Katherina-Lombeek Meersstraat
Sint-Katherina-Lombeek Broekstraat
Sint-Katherina-Lombeek Lippensputweg
Sint-Katherina-Lombeek Kerk
Ternat Beekstraat
Ternat Neerveldlaan
Ternat Kasteellaan
Ternat Station
Ternat Business 117
Ternat Café Alma
Ternat Industrie
Asse Zavellos
Asse Heedstraat
Asse Zavelput
Asse Keierberg
Asse Koninklijk Atheneum
Asse Kliniek
Asse Gemeenteplein
Asse Belvédère
Asse Station
Asse Bergveld
Asse Ten Berg
Asse Kruiskouterbaan
Asse Walfergem
Kobbegem Kobbegem
Kobbegem De Breukeleer
Zellik Industriezone Broekooi
Zellik Moleken
Zellik Station
Zellik Dorp
Zellik Drie Koningen
Zellik Centrum
Zellik Den Horinck
Zellik Maalbeek
Zellik Pleinstraat
Groot-Bijgaarden Gossetlaan
Groot-Bijgaarden Tieboutstraat
Sint-Agatha-Berchem Shopping
Sint-Agatha-Berchem Marg.V.Oostenrijk
Ganshoren Pampoel
De Villegas
Ganshoren Heilig Hartcollege
Ganshoren Riethuisen
Koekelberg Elisabethpark
Koekelberg Simonis
213 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 213?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 213 om 07:05
Hoe laat vertrekt de laatste bus 213?
Op woensdag gaat de laatste bus 213 om 15:40..
Wanneer komt bus 213 aan?
Wanneer komt de Koekelberg Simonis Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Koekelberg Simonis Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 213 (Koekelberg Simonis) bus tarief?
Het Koekelberg Simonis Koekelberg Simonis) bus tarief is ongeveer €2.40.
Rijdt De Lijn's 213 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 213 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 213 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 213 bus station te bekijken.
Bus 213 dienstregeling
213 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:05 - 15:45
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:05 - 15:45 | 5 |
di. | 07:05 - 15:45 | 5 |
wo. | 07:05 - 15:40 | 206 - 309 |
do. | 07:05 - 15:45 | 5 |
vr. | 07:05 - 15:45 | 5 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 213 (van Aalst Station Perron 5), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 213 (Koekelberg Simonis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
213 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 213 (Koekelberg Simonis) is ongeveer €2.40. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
213 (De Lijn)
De eerste stop van de 213 bus-route is Aalst Station Perron 5 en de laatste halte is Koekelberg Simonis. 213 (Koekelberg Simonis) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 213 heeft 71 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 99 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 213 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 213 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 213 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 213 (Koekelberg Simonis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 213 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 213, in Belgique.
De Lijn in Belgique
- 952 - Eeklo - Oosteeklo - Ertvelde - Zelzate/ Dienstregeling
- 511 - Poperinge - Abele - Watou - Roesbrugge - Beveren/ Dienstregeling
- 21 - Sinaai - Sint-Niklaas - De Klinge - Meerdonk/ Dienstregeling
- 465 - Houthalen - Zolder - Zonhoven - Genk/ Dienstregeling
- 411 - Zandhoven-Zoersel-Malle/ Dienstregeling
- 839 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Drongen Mirto/ Dienstregeling
- 82 - Lommel - Overpelt - Hamont-Achel/ Dienstregeling
- 276 - Opglabbeek - Elen - Maaseik/ Dienstregeling
- 441 - Wildert - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 410 - Antwerpen - Turnhout/ Dienstregeling
- 881 - Aalter - Ruiselede - Wingene/ Dienstregeling
- 83 - Mol - Balen - Gerheide - Wezel - Lommel/ Dienstregeling
- 57 - Aalst - Hofstade - Gijzegem - Dendermonde/ Dienstregeling
- 88 - Aalter - Ruiselede - Tielt/ Dienstregeling
- 322 - Diksmuide - Pervijze - Avekapelle - Veurne/ Dienstregeling
- 712 - Geraardsbergen-Moerbeke-Galmaarden-Bever/Biévène/ Dienstregeling
- 621 - Gooik - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 738 - Gent Sint-Pieters-Oostakker-Wachtebeke-Overslag/ Dienstregeling
- 560 - Schoolbus Waanrode - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 1 - Deceuninck - Roeselare - Rumbeke AZ Delta - Oekene/ Dienstregeling