23 Lijn
Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 23 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 23 (Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1) heeft in totaal 49 haltes. Het beginpunt is Florenville Place du Miroir - Quai 1 en het eindpunt is Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1.
Kies een van onderstaande bus 23 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1 (49 haltes)
Florenville Place du Miroir - Quai 1
Florenville Epe
Florenville Chapelle Sainte-Anne
Florenville Chemin du Bon Pays
Florenville Gare
Lacuisine Pont
Chiny Rue De La Fontenelle
Chiny Le Paquis
Chiny Centre Sportif
Chiny Rue du Briga
Chiny Camping
Carrefour Notre-Dame
Suxy Rue Des Combattants
Suxy Place
Suxy Rue Des Combattants
Straimont Foulouze
Martilly Route du Chasselet
Straimont Gare
Martilly Centre
Saint-Medard Grand Rue
Saint-Medard Lavoir
Saint-Medard Rue De Martilly
Martilly Rue Paul Mernier
Straimont Rue du Château D'Eau
Straimont Rue Marie-Thérèse
Grapfontaine Grand Route
Grapfontaine Ecole
Grapfontaine Rue du Centre
Grapfontaine Fond du Village
Grapfontaine Rue du Centre
Grapfontaine Ecole
Montplainchamps Eglise
Montplainchamps Chapelle
Nolinfaing Centre
Neufchateau Camping
Le Sart Centre
Neufchateau Chaussée De France
Le Sart Chapelle
Hamipre Chemin du Sart
Neufchateau Rue De La Bataille
Hamipre Eglise
Hamipre Monument
Neufchateau Route D'Arlon
Neufchateau Dépôt Penning
Neufchateau Hôtel De Ville
Neufchateau Police
Neufchateau Calvaire
Neufchateau Athénée
Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1
23 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 23?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 23 om 06:45
Hoe laat vertrekt de laatste bus 23?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 23 om 15:15..
Wanneer komt bus 23 aan?
Wanneer komt de Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 23 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 23 bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg 23 bus Routekaart - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1
Bus 23 dienstregeling
23 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 06:45 - 15:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:45 - 15:15 | 510 |
di. | 06:45 - 15:15 | 510 |
wo. | 06:45 - 15:15 | 227 - 283 |
do. | 06:45 - 15:15 | 510 |
vr. | 06:45 - 15:15 | 510 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 23 (van Florenville Place du Miroir - Quai 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 23 (Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
23 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 23 (Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
23 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 23 bus-route is Florenville Place du Miroir - Quai 1 en de laatste halte is Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1. 23 (Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 23 heeft 49 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 54 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 23 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 23 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 23 Realtime bus Tracker
Volg lijn 23 (Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 23 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 23, in Belgique.
23 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 23 - Chiny Le Paquis→Florenville Gare / Dienstregeling
- 23 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1→Florenville Place du Miroir - Quai 1 / Dienstregeling
- 23 - Chiny Le Paquis→Florenville Place du Miroir - Quai 1 / Dienstregeling
- 23 - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Suxy Place / Dienstregeling
- 23 - Chiny Le Paquis→Florenville Gare / Dienstregeling
- 23 - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Chiny Le Paquis / Dienstregeling
- 23 - Suxy Place→Florenville Gare / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 341 - Beauraing - Gedinne - Bourseigne-Vieille/ Dienstregeling
- 21 - Battincourt - Athus - Arlon/ Dienstregeling
- 13/2 - La Roche - Devantave - La Roche/ Dienstregeling
- 38 - Andenne - Vezin - Marche-les-Dames - Namêche/ Dienstregeling
- 54 - Namur (Gare) - Saint-Servais - Belgrade/ Dienstregeling
- 60 - Saint-Hubert - Neufchâteau - Martelange/ Dienstregeling
- 54R - Namur (Gare) - Belgrade (Renforcement)/ Dienstregeling
- 381 - Torgny - Virton/ Dienstregeling
- 69 - Ciney (Service urbain)/ Dienstregeling
- 59/1 - Pesche - Couvin - Cul-des-Sarts - Chimay/ Dienstregeling
- 126A - Huy - Havelange/ Dienstregeling
- 63 - ROCHEFORT (Gare) - ROCHEFORT (Préhyr)/ Dienstregeling
- 163B4 - Bras - Wardin - Mageret - Bastogne/ Dienstregeling
- 92/6 - Proxibus d'Anhée/ Dienstregeling
- E68 - Florenville - Luxembourg/ Dienstregeling
- 20 - Châtillon - Rachecourt - Arlon/ Dienstregeling
- 17/3 - Mabompré - Vellereux et Compogne/ Dienstregeling
- 48 - Herbeumont - Bertrix/ Dienstregeling
- 77/1 - Circuit scolaire de Libramont (Wisbeley)/ Dienstregeling
- 18/2 - Hallonru - Cherain/ Dienstregeling