23 Lijn
Suxy Place→Florenville Gare
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 23 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 23 (Suxy Place→Florenville Gare) heeft in totaal 10 haltes. Het beginpunt is Suxy Place en het eindpunt is Florenville Gare.
Kies een van onderstaande bus 23 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Suxy Place→Florenville Gare (10 haltes)
Suxy Place
Suxy Rue Des Combattants
Carrefour Notre-Dame
Chiny Camping
Chiny Rue du Briga
Chiny Centre Sportif
Chiny Le Paquis
Chiny Rue De La Fontenelle
Lacuisine Pont
Florenville Gare
23 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 23?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 23 om 07:13
Hoe laat vertrekt de laatste bus 23?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 23 om 17:15..
Wanneer komt bus 23 aan?
Wanneer komt de Suxy Place→Florenville Gare bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Suxy Place→Florenville Gare bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 23 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 23 bus station te bekijken.
Bus 23 dienstregeling
23 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:13 - 17:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:13 - 17:15 | 602 |
di. | 07:13 - 17:15 | 602 |
wo. | 07:13 - 17:15 | 602 |
do. | 07:13 - 17:15 | 602 |
vr. | 07:13 - 17:15 | 602 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 23 (van Suxy Place), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 23 (Suxy Place→Florenville Gare) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
23 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 23 (Suxy Place→Florenville Gare) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
23 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 23 bus-route is Suxy Place en de laatste halte is Florenville Gare. 23 (Suxy Place→Florenville Gare) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 23 heeft 10 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 17 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 23 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 23 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 23 Realtime bus Tracker
Volg lijn 23 (Suxy Place→Florenville Gare) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 23 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 23, in Belgique.
23 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 23 - Chiny Le Paquis→Florenville Gare / Dienstregeling
- 23 - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1 / Dienstregeling
- 23 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1→Florenville Place du Miroir - Quai 1 / Dienstregeling
- 23 - Chiny Le Paquis→Florenville Place du Miroir - Quai 1 / Dienstregeling
- 23 - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Suxy Place / Dienstregeling
- 23 - Chiny Le Paquis→Florenville Gare / Dienstregeling
- 23 - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Chiny Le Paquis / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 51 - Amberloup - Saint-Hubert - Libramont/ Dienstregeling
- 17 - Namur - Acosse/ Dienstregeling
- 346 - Villers-sur-Semois - Breuvanne - Tintigny/ Dienstregeling
- 2 - Bastogne - Martelange - Fauvillers/ Dienstregeling
- 57 - Léglise - Marbehan/ Dienstregeling
- 1/2 - Salle - Flamierge - Bastogne/ Dienstregeling
- 78/2 - Circuit scolaire de Bertrix (Zoning)/ Dienstregeling
- 14/1 - Chevron - Manhay/ Dienstregeling
- 111B - Walcourt - Somzée - Gerpinnes/ Dienstregeling
- 827 - Eghezée - Hannut/ Dienstregeling
- 21 - Battincourt - Athus - Arlon/ Dienstregeling
- 166A - Jemelle - Lavaux-Sainte-Anne/ Dienstregeling
- 15/3 - Wibrin - Houffalize/ Dienstregeling
- D - Arlon - Galgenberg (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 15/2 - Houffalize - La Roche/ Dienstregeling
- 76 - Jemeppe-sur-Sambre - Moustier - Auvelais/ Dienstregeling
- 155B - Saint-Mard - Virton - Marbehan/ Dienstregeling
- 22 - Namur - Soye/ Dienstregeling
- 77 - Gembloux - Fleurus - Tamines/ Dienstregeling
- 163B1 - Bras - Wardin - Bastogne/ Dienstregeling