29 Lijn
Wellin Place→Grupont Gare
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 29 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 29 (Wellin Place→Grupont Gare) heeft in totaal 21 haltes. Het beginpunt is Wellin Place en het eindpunt is Grupont Gare.
Bus 29 vertrekt volgende week eens per dag om 06:25 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 29 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Wellin Place→Grupont Gare (21 haltes)
Wellin Place
Wellin Dépôt Tec
Halma Rue De Wellin
Halma Carrefour
Halma Route De Recogne
Halma Hôtel Finet
Chanly Rue De France
Chanly Eglise
Resteigne Chemin De Thioré
Resteigne Eglise
Resteigne Le Cruckay
Tellin Delvoie
Tellin Eglise
Tellin Carrefour Route De Marche
Tellin Rue De Bure
Bure Entrée du Village
Bure Eglise
Bure Chemin du Cimetière
Grupont Vieux Chemin De Grupont
Grupont Centre
Grupont Gare
29 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 29?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 29 om 06:25
Hoe laat vertrekt de laatste bus 29?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 29 om 06:25..
Wanneer komt bus 29 aan?
Wanneer komt de Wellin Place→Grupont Gare bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Wellin Place→Grupont Gare bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 29 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 29 bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 29 (van Wellin Place), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 29 (Wellin Place→Grupont Gare) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
29 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 29 (Wellin Place→Grupont Gare) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
29 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 29 bus-route is Wellin Place en de laatste halte is Grupont Gare. 29 (Wellin Place→Grupont Gare) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 29 heeft 21 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 23 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 29 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 29 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 29 Realtime bus Tracker
Volg lijn 29 (Wellin Place→Grupont Gare) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 29 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 29, in Belgique.
29 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 29 - Rochefort - Jemelle Gare→Rochefort Ancienne Gare / Dienstregeling
- 29 - Rochefort - Jemelle Gare→Grupont Gare / Dienstregeling
- 29 - Rochefort - Jemelle Gare→Eprave Eglise / Dienstregeling
- 29 - Eprave Eglise→Rochefort - Jemelle Gare / Dienstregeling
- 29 - Grupont Gare→Rochefort - Jemelle Gare / Dienstregeling
- 29 - Rochefort Ancienne Gare→Rochefort - Jemelle Gare / Dienstregeling
- 29 - Grupont Gare→Wellin Place / Dienstregeling
- 29 - Rochefort - Jemelle Gare→Wellin Dépôt Tec / Dienstregeling
- 29 - Wellin Dépôt Tec→Rochefort - Jemelle Gare / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 711 - Virton - Mussy-la-Ville - Athus/ Dienstregeling
- 33 - Namur (Gare) - Namur (Pied-Noir)/ Dienstregeling
- 199 - Arlon - Saint-Mard/ Dienstregeling
- 723 - Arlon - Differt/ Dienstregeling
- 138A - Florennes - Doische/ Dienstregeling
- 63 - Waharday - Chéoux - Rendeux/ Dienstregeling
- 25 - Heinsch - Arlon/ Dienstregeling
- 74/2 - Philibus des Fagnes/ Dienstregeling
- 62 - Rochefort - Tellin - Grupont - Mirwart/ Dienstregeling
- 381 - Torgny - Virton/ Dienstregeling
- 132A - Walcourt - Cerfontaine - Philippeville/ Dienstregeling
- 52 - Dinant - Herbuchenne/ Dienstregeling
- 5/3 - Bertrix - Paliseul - Saint-Hubert/ Dienstregeling
- 163D - Gouvy - Tavigny - Bastogne/ Dienstregeling
- 26 - Arlon - Frassem - Arlon/ Dienstregeling
- 8 - Bouillon - Libramont/ Dienstregeling
- 162 - Willancourt - Virton/ Dienstregeling
- 136 - La Roche - Cielle - Rendeux/ Dienstregeling
- 14/5 - Manhay - Hébronval/ Dienstregeling
- 130 - Ciney - Thynes - Loyers/ Dienstregeling