337 Lijn
Mettet Place→Biesme Mont
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 337 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 337 (Mettet Place→Biesme Mont) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Mettet Place en het eindpunt is Biesme Mont.
Kies een van onderstaande bus 337 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Mettet Place→Biesme Mont (15 haltes)
Mettet Place
Mettet Estroit
Mettet Garage
Mettet Hennevauche
Mettet Saint-Donat Carrefour
Mettet Saint-Donat Zoning
Oret Trinoy
Oret Place
Oret Hastir
Oret Route De Biesme
Biesme Bruyère
Biesme Wagnée
Biesme Prée
Biesme Gahy
Biesme Mont
337 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 337?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 337 om 17:36
Hoe laat vertrekt de laatste bus 337?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 337 om 19:34..
Wanneer komt bus 337 aan?
Wanneer komt de Mettet Place→Biesme Mont Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Mettet Place→Biesme Mont Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 337 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 337 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 337 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 337 bus station te bekijken.
Bus 337 dienstregeling
337 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 17:36 - 19:34
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 17:36 - 19:34 | 118 |
di. | 17:36 - 19:34 | 118 |
wo. | 17:36 - 19:34 | 118 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 17:36 - 19:34 | 118 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 337 (van Mettet Place), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 337 (Mettet Place→Biesme Mont) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
337 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 337 (Mettet Place→Biesme Mont) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
337 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 337 bus-route is Mettet Place en de laatste halte is Biesme Mont. 337 (Mettet Place→Biesme Mont) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 337 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 9 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 337 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 337 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 337 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 337 (Mettet Place→Biesme Mont) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 337 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 337, in Belgique.
337 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 5/5 - Maissin - Libin - Saint-Hubert/ Dienstregeling
- 64B - Namur - La Navinne - Malonne (Malpas)/ Dienstregeling
- 163B1 - Bras - Wardin - Bastogne/ Dienstregeling
- 413/2 - Juseret - Traimont - Sibret - Bastogne/ Dienstregeling
- 421 - Beauraing - Hour/ Dienstregeling
- 5/2 - Saint-Hubert - Nassogne - Saint-Hubert/ Dienstregeling
- 11A - Proxibus de Durbuy/ Dienstregeling
- 10 - Manhay - Aywaille/ Dienstregeling
- 241 - Waltzing - Arlon/ Dienstregeling
- 6 - Libramont - Bastogne/ Dienstregeling
- 80 - Namur (Gare) - Jambes (La Sauge)/ Dienstregeling
- 56 - Libramont - Habay - Arlon/ Dienstregeling
- 24 - Namur (Gare) - Daussoulx/ Dienstregeling
- 56/1 - Anlier - Louftémont/ Dienstregeling
- 824 - Eghezée - Jandrain / Hemptinne/ Dienstregeling
- 45/3 - Bus local de Vresse (Bohan)/ Dienstregeling
- 424 - Rochefort - Marche/ Dienstregeling
- 6B - Namur - Bauce - Malonne (Malpas)/ Dienstregeling
- 136A - Florennes - Yves-Gomezée - Walcourt/ Dienstregeling
- C - Arlon - Semois (ligne urbaine)/ Dienstregeling