56 Lijn
Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 56 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 56 (Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Arlon Athénée en het eindpunt is Habay-La-Neuve Place Nothomb.
Bus 56 vertrekt volgende week eens per dag om 16:05 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 56 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb (19 haltes)
Arlon Athénée
Arlon Espace Semois
Arlon Rue De La Semois
Arlon Gare - Quai 5
Arlon XXV Août
Arlon Sq Astrid - R De Neufchâteau
Arlon Police
Arlon Delhaize
Viville Ateliers Sncb - N40
Freylange N40
Heinsch Lamicht
Heinsch N40
Heinsch Route De Neufchâteau
Lottert N40
Hachy Carrefour Rue Des Aubépines
Hachy Carrefour Rue du Bois Rond
Habay-La-Neuve Route du Fraichebois
Habay-La-Neuve Rue De Luxembourg
Habay-La-Neuve Place Nothomb
56 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 56?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 56 om 16:05
Hoe laat vertrekt de laatste bus 56?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 56 om 16:05..
Wanneer komt bus 56 aan?
Wanneer komt de Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 56 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 56 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 56 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 56 bus station te bekijken.
Bus 56 dienstregeling
56 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 16:05
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:05 | Enkel vertrek |
di. | 16:05 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 16:05 | Enkel vertrek |
vr. | 16:05 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 56 (van Arlon Athénée), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 56 (Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
56 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 56 (Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
56 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 56 bus-route is Arlon Athénée en de laatste halte is Habay-La-Neuve Place Nothomb. 56 (Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 56 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 56 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 56 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 56 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 56 (Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 56 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 56, in Belgique.
56 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 56 - Arlon Clinique→Beheme Centre / Dienstregeling
- 56 - Arlon Clinique→Habay-La-Neuve Place Nothomb / Dienstregeling
- 56 - Arlon Clinique→Habay-La-Vieille Rue Des Roses / Dienstregeling
- 56 - Arlon Gare - Quai 1→Habay-La-Neuve Saint-Benoît / Dienstregeling
- 56 - Habay-La-Neuve Place Nothomb→Arlon Gare - Quai 5 / Dienstregeling
- 56 - Habay-La-Neuve Place Nothomb→Libramont Gare - Quai 2 / Dienstregeling
- 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Arlon Gare - Quai 5 / Dienstregeling
- 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Beheme Rue du Tombois / Dienstregeling
- 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2 / Dienstregeling
- 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2 / Dienstregeling
- 56 - Leglise Poste→Arlon Gare - Quai 5 / Dienstregeling
- 56 - Leglise Poste→Arlon Isi / Dienstregeling
- 56 - Leglise Poste→Libramont Gare - Quai 2 / Dienstregeling
- 56 - Leglise Poste→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2 / Dienstregeling
- 56 - Libramont Gare - Quai 2→Habay-La-Neuve Saint-Benoît / Dienstregeling
- 56 - Libramont Gare - Quai 2→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1 / Dienstregeling
- 56 - Libramont I.S.J. Bonance→Habay-La-Neuve Place Nothomb / Dienstregeling
- 56 - Louftemont Rue Albert 1er→Habay-La-Neuve Place Nothomb / Dienstregeling
- 56 - Neufchateau Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb / Dienstregeling
- 56 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1→Habay-La-Neuve Place Nothomb / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 156C - Chimay - Mariembourg / Pesche/ Dienstregeling
- 601 - Libramont - Bastogne/ Dienstregeling
- 10/3 - Manhay - St-Roch - Bomal - Barvaux/ Dienstregeling
- 74/2 - Philibus des Fagnes/ Dienstregeling
- 806 - Poix - Paliseul/ Dienstregeling
- 39 - Musson - Ruette - Virton/ Dienstregeling
- 562 - Florennes - Yves-Gomezée/ Dienstregeling
- 78/2 - Circuit scolaire de Bertrix (Zoning)/ Dienstregeling
- 4 - Namur - Mont-Godinne CHU/ Dienstregeling
- 27/1 - Lavaux - Assenois/ Dienstregeling
- 54/8 - Vance - Etalle - Habay/ Dienstregeling
- 21 - Battincourt - Athus - Arlon/ Dienstregeling
- 27 - Libramont - Marbehan/ Dienstregeling
- 12/1 - Deulin - Hotton/ Dienstregeling
- 14/6 - Houffalize - Vielsalm - Schmiede/ Dienstregeling
- 291 - Martelange - Arlon/ Dienstregeling
- 711 - Gembloux - Grand-Leez - Saint-Denis/ Dienstregeling
- 11/7 - Circuit des écoles de Bourdon et Hotton/ Dienstregeling
- 162B - Libramont - Jemelle/ Dienstregeling
- 237 - Chatelineau - Acoz - Fromiée/ Dienstregeling