37 Lijn
Muno Eglise→Bouillon Quai du Rempart
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 37 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 37 (Muno Eglise→Bouillon Quai du Rempart) heeft in totaal 12 haltes. Het beginpunt is Muno Eglise en het eindpunt is Bouillon Quai du Rempart.
Bus 37 vertrekt volgende week eens per dag om 17:23 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 37 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Muno Eglise→Bouillon Quai du Rempart (12 haltes)
Muno Eglise
Muno Scierie
N83 4 Chemins
N83 Pré Lamquin
Bouillon Beaubru
Bouillon Cimetière
Bouillon Perimino
Bouillon Faubourg De France
Bouillon Rue Des Bains
Bouillon Auberge D'Alsace
Bouillon Athénée
Bouillon Quai du Rempart
37 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 37?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 37 om 17:23
Hoe laat vertrekt de laatste bus 37?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 37 om 17:23..
Wanneer komt bus 37 aan?
Wanneer komt de Muno Eglise→Bouillon Quai du Rempart bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Muno Eglise→Bouillon Quai du Rempart bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 37 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 37 bus station te bekijken.
Bus 37 dienstregeling
37 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 17:23
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 17:23 | Enkel vertrek |
di. | 17:23 | Enkel vertrek |
wo. | 17:23 | Enkel vertrek |
do. | 17:23 | Enkel vertrek |
vr. | 17:23 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 37 (van Muno Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 37 (Muno Eglise→Bouillon Quai du Rempart) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
37 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 37 (Muno Eglise→Bouillon Quai du Rempart) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
37 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 37 bus-route is Muno Eglise en de laatste halte is Bouillon Quai du Rempart. 37 (Muno Eglise→Bouillon Quai du Rempart) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 37 heeft 12 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 21 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 37 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 37 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 37 Realtime bus Tracker
Volg lijn 37 (Muno Eglise→Bouillon Quai du Rempart) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 37 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 37, in Belgique.
37 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 37 - Sainte-Cecile Hôtel→Bouillon Athénée / Dienstregeling
- 37 - Bouillon Athénée→Sainte-Cecile Hôtel / Dienstregeling
- 37 - Fontenoille Monument→Florenville Place du Miroir - Quai 3 / Dienstregeling
- 37 - Florenville Gare→Fontenoille Monument / Dienstregeling
- 37 - Fontenoille Monument→Izel Athénée / Dienstregeling
- 37 - Muno Eglise→Florenville Gare / Dienstregeling
- 37 - Florenville Gare→Fontenoille Monument / Dienstregeling
- 37 - Bouillon Athénée→Sainte-Cecile Eglise / Dienstregeling
- 37 - Fontenoille Monument→Florenville Gare / Dienstregeling
- 37 - Florenville Place du Miroir - Quai 3→Fontenoille Monument / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 138A - Florennes - Doische/ Dienstregeling
- 60/2 - Ebly - Chêne - Witry/ Dienstregeling
- 825 - Eghezée - Meux/ Dienstregeling
- 54 - Namur (Gare) - Saint-Servais - Belgrade/ Dienstregeling
- 32 - Ochamps - Jéhonville - Paliseul/ Dienstregeling
- 134 - Wy - Amonines - Trinal - Rendeux/ Dienstregeling
- 166B - Jemelle - Villers-Sur-Lesse - Ciergnon/ Dienstregeling
- 761 - Guerlange - Athus/ Dienstregeling
- 741 - Arlon - Hondelange - Athus/ Dienstregeling
- 59/1 - Pesche - Couvin - Cul-des-Sarts - Chimay/ Dienstregeling
- 111B - Walcourt - Somzée - Gerpinnes/ Dienstregeling
- 162A4 - Sinsin - Marche/ Dienstregeling
- 421 - Beauraing - Hour/ Dienstregeling
- 126B - Ciney - Havelange/ Dienstregeling
- 45/4 - Bus local de Vresse (Sugny)/ Dienstregeling
- A - Belgrade - Jambes - Erpent/ Dienstregeling
- 95/1 - Proxibus d'Hastière/ Dienstregeling
- 22 - Namur - Soye/ Dienstregeling
- 346 - Villers-sur-Semois - Breuvanne - Tintigny/ Dienstregeling
- 3 - Namur (La Plante) - Namur (Citadelle)/ Dienstregeling