761 Lijn
Guerlange Rue Saint-Martin→Athus Imma
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 761 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 761 (Guerlange Rue Saint-Martin→Athus Imma) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Guerlange Rue Saint-Martin en het eindpunt is Athus Imma.
Bus 761 vertrekt volgende week eens per dag om 07:55 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 761 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Guerlange Rue Saint-Martin→Athus Imma (15 haltes)
Guerlange Rue Saint-Martin
Guerlange Le Pas De Loup
Athus Rue Bellevue
Athus Rue Des Sapins
Athus Rue De Guerlange
Athus Avenue Des Chasseurs Ardennais
Athus Rue De Longeau 112
Athus Rue De Longeau 4
Athus Rue Houillon
Athus Centre - Rue Houillon
Athus Rue De Rodange 158
Athus Rue De Rodange
Athus Grand Rue
Athus Gare
Athus Imma
761 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 761?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 761 om 07:55
Hoe laat vertrekt de laatste bus 761?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 761 om 07:55..
Wanneer komt bus 761 aan?
Wanneer komt de Guerlange Rue Saint-Martin→Athus Imma bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Guerlange Rue Saint-Martin→Athus Imma bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 761 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 761 bus station te bekijken.
Bus 761 dienstregeling
761 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:55
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:55 | Enkel vertrek |
di. | 07:55 | Enkel vertrek |
wo. | 07:55 | Enkel vertrek |
do. | 07:55 | Enkel vertrek |
vr. | 07:55 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 761 (van Guerlange Rue Saint-Martin), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 761 (Guerlange Rue Saint-Martin→Athus Imma) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
761 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 761 (Guerlange Rue Saint-Martin→Athus Imma) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
761 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 761 bus-route is Guerlange Rue Saint-Martin en de laatste halte is Athus Imma. 761 (Guerlange Rue Saint-Martin→Athus Imma) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 761 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 18 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 761 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 761 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 761 Realtime bus Tracker
Volg lijn 761 (Guerlange Rue Saint-Martin→Athus Imma) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 761 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 761, in Belgique.
761 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 165C - Florenville - Bertrix/ Dienstregeling
- 96/1 - Proxibus de Gesves/ Dienstregeling
- 141 - Dinant - Beauraing - Gedinne - Graide/ Dienstregeling
- 43 - Bohan - Alle - Menuchenet/ Dienstregeling
- 156B - Pesche - Couvin - Dourbes - Mariembourg/ Dienstregeling
- 391 - Saint-Léger - Ruette - Virton/ Dienstregeling
- 14/7 - Houffalize - Gouvy - Schmiede/ Dienstregeling
- 162A4 - Sinsin - Marche/ Dienstregeling
- 25 - Dinant - Beauraing/ Dienstregeling
- 92/6 - Proxibus d'Anhée/ Dienstregeling
- 21 - Namur - Maredsous/ Dienstregeling
- 191 - Virton - Arlon/ Dienstregeling
- 83 - Virton - Aubange - Luxembourg/ Dienstregeling
- 822 - Namur - Aische - Eghezée/ Dienstregeling
- 63 - Waharday - Chéoux - Rendeux/ Dienstregeling
- 92/1 - Proxibus d'Anhée/ Dienstregeling
- 11F - Proxibus de Marche-en-Famenne/ Dienstregeling
- E - Arlon - Clinique (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 23 - Florenville - Neufchâteau/ Dienstregeling
- 3 - Namur (La Plante) - Namur (Citadelle)/ Dienstregeling