37 Lijn
Sittard via Merkelbeek - Brunssum
Arriva
Arriva 37 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 37 (Sittard) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Brunssum, Wilhelminastraat Perron A en het eindpunt is Sittard, Station.
Kies een van onderstaande bus 37 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Sittard (19 haltes)
Brunssum, Wilhelminastraat Perron A
Brunssum, Prins Hendriklaan
Brunssum, Dorpstraat
Brunssum, Merkelbeekerstraat
Brunssum, Kennedylaan/Europalaan
Brunssum, Loogstraat
Merkelbeek, Kerkstraat
Merkelbeek, Steenweg
Merkelbeek, Haagstraat
Doenrade, Klein Doenrade
Doenrade, Provincialeweg
Windraak, Windraak
Munstergeleen, Watersley
Sittard, Leyenbroek/Kerk
Sittard, Irenelaan
Sittard, Beukeboomweg
Sittard, Stadhuis
Sittard, Stadsschouwburg
Sittard, Station
37 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 37?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 37 om 05:26
Hoe laat vertrekt de laatste bus 37?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 37 om 22:49..
Wanneer komt bus 37 aan?
Wanneer komt de Sittard via Merkelbeek - Brunssum Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sittard via Merkelbeek - Brunssum Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 37 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 37 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 37 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 37 bus station te bekijken.
Bus 37 dienstregeling
37 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:26 - 22:49
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:26 - 22:49 | 60 - 68 |
di. | 05:26 - 22:49 | 60 - 68 |
wo. | 05:26 - 22:49 | 60 - 68 |
do. | 05:26 - 22:49 | 60 - 68 |
vr. | 05:26 - 22:49 | 60 - 68 |
za. | 08:51 - 22:51 | 60 |
zo. | 08:51 - 22:51 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 37 (van Brunssum, Wilhelminastraat Perron A), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 37 (Sittard) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
37 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 37 (Sittard) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
37 (Arriva)
De eerste stop van de 37 bus-route is Brunssum, Wilhelminastraat Perron A en de laatste halte is Sittard, Station. 37 (Sittard) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 37 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 27 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 37 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 37 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 37 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 37 (Sittard) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 37 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 37, in Netherlands.
37 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 322 - Heerlen via Chemelot - Beek/ Dienstregeling
- 66 - Holwert - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 9171 - Schettens - Bolsward, Busstation Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 6821 - Jubbega - Heerenveen, Busstation/ Dienstregeling
- 8151 - Leons - Mantgum Station/ Dienstregeling
- 9522 - Elahuizen - Balk Harich Rotonde/ Dienstregeling
- 584 - Drachten via Veenhuizen - Assen/ Dienstregeling
- 8471 - Sintjohannesga - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 4 - Sittard via Munstergeleen - Geleen/ Dienstregeling
- 535 - Sneek - Franeker/ Dienstregeling
- 49 - Zaltbommel - Brakel/ Dienstregeling
- 7281 - Paesens - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 7092 - Raard - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 651 - Dokkum via Damwâld - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 8961 - Scharnegoutum - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 9532 - Oudega - Balk Harich Rotonde/ Dienstregeling
- SNELBUS I.P.V. TREIN - Snelbus i.p.v. trein Boxmeer <-> Venlo
- 410 - Leiderdorp Ziekenhuis - Leiden Centraal/ Dienstregeling
- 9411 - Hindeloopen Museum - Hindeloopen Station/ Dienstregeling
- 890 - Rotterdam Alexander - Zevenhuizen W-A Baan