46 Lijn
Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 46 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 46 (Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare) heeft in totaal 27 haltes. Het beginpunt is Amay Super Delhaize en het eindpunt is Flemalle Flémalle-Haute Gare.
Bus 46 vertrekt volgende week eens per dag om 13:00 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Kies een van onderstaande bus 46 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare (27 haltes)
Amay Super Delhaize
Amay Rue De L'Hôpital
Amay Gare
Amay Place Grégoire
Amay Ecole Communale
Amay Maison Communale
Amay Rue Des Fraisiers
Amay Rue Haute
Flone Abbaye
Hermalle-Sous-Huy Pont
Hermalle-Sous-Huy Gare
Saint-Georges Rue Mallieue 111
Saint-Georges Rue Mallieue 172
Saint-Georges La Mallieue
Saint-Georges Surface
Engis Rue De L'Industrie
Engis Pont
Engis Rue De La Croix Rouge
Engis Gendarmerie
Chokier Basses Awirs
Chokier Unerg
Chokier Verreries D'Aigremont
Chokier Ecluse
Chokier Quai du Halage
Chokier Eglise
Flemalle Les Chaffours
Flemalle Flémalle-Haute Gare
46 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 46?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 46 om 13:00
Hoe laat vertrekt de laatste bus 46?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 46 om 13:00..
Wanneer komt bus 46 aan?
Wanneer komt de Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 46 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 46 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 46 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 46 bus station te bekijken.
Bus 46 dienstregeling
46 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 13:00
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 13:00 | Enkel vertrek |
di. | 13:00 | Enkel vertrek |
wo. | 13:00 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 13:00 | Enkel vertrek |
za. | 13:00 | Enkel vertrek |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 46 (van Amay Super Delhaize), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 46 (Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
46 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 46 (Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
46 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 46 bus-route is Amay Super Delhaize en de laatste halte is Flemalle Flémalle-Haute Gare. 46 (Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 46 heeft 27 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 25 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 46 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 46 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 46 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 46 (Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 46 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 46, in Belgique.
46 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 46 - Amay Super Delhaize→Jemeppe Gare Routière - Quai C / Dienstregeling
- 46 - Flemalle Flémalle-Haute Gare→Amay Super Delhaize / Dienstregeling
- 46 - Jemeppe Gare Routière - Quai C→Amay Super Delhaize / Dienstregeling
- 46 - Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne / Dienstregeling
- 46 - Ramet Gros Chêne→Jemeppe Gare Routière - Quai C / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 35 - Rép. Française - Robermont (Centre Funéraire)/ Dienstregeling
- 749 - Waimes - Heppenbach/ Dienstregeling
- 165 - Aywaille - Hamoir/ Dienstregeling
- 50 - Herstal - Vivegnis - Haccourt - Visé/ Dienstregeling
- 694 - Ramelot - Scry - Nandrin - Fraiture - Tinlot/ Dienstregeling
- 128 - Waremme - Geer - Hannut/ Dienstregeling
- 99 - Ocquier - Durbuy - Barvaux - Bomal/ Dienstregeling
- 716 - Bilstain - Dolhain - Goé - Membach - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 23 - Darchis - Ste-Walburge - Citadelle/ Dienstregeling
- 387 - Theux - Oneux - Fays - Jehanster - Polleur - Theux/ Dienstregeling
- 24 - Quai Roosevelt - Thier-à-Liège - P+R Vottem/ Dienstregeling
- 127 - Huy - Hannut - Landen/ Dienstregeling
- 76 - Liège - Herstal - Hermée - Bassenge-Roclenge/Emael/ Dienstregeling
- 160 - Bressoux - Jupille/ Dienstregeling
- 68 - Liège - Jupille - Retinne - Fléron - Soumagne/ Dienstregeling
- 30 - Darchis - Guillemins - Chênée - Embourg/ Dienstregeling
- 53 - St-Lambert - Grâce-Hollogne - Jemeppe/ Dienstregeling
- 58 - Guillemins - Standard - Université - CHU-Boncelles/ Dienstregeling
- 342 - Comblain - Oneux - Géromont - Comblain/ Dienstregeling
- 88 - St-Lambert - Mont Légia - Ans - Alleur - Lantin/ Dienstregeling