58 Lijn
Zutphen
Arriva
Arriva 58 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 58 (Zutphen) heeft in totaal 28 haltes. Het beginpunt is Borculo, Busstation en het eindpunt is Zutphen, Station.
Kies een van onderstaande bus 58 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zutphen (28 haltes)
Borculo, Busstation
Borculo, Graaf Wichmanstraat
Borculo, Koppeldijk
Borculo, Berkellaan
Borculo, De Prikke
Barchem, Beekvliet
Barchem, Viersprong
Barchem, Centrum
Barchem, Woodbrookers
Barchem, Dollehoedsdijk
Lochem, Hoog Langen
Lochem, St. Jozef Rusthuis
Lochem, Greutink
Lochem, De Luchte
Lochem, Oude Enkweg
Lochem, Staring College
Almen, De Hoofdige Boer
Almen, Van Wassenaerlaan
Almen, Vunderingweg
Almen, Almense Brug
Eefde, Het Mastler
Eefde, De Uitrusting
Warnsveld, Rhienderinklaan
Warnsveld, Kerkpad
Zutphen, Prins Bernhardlaan
Zutphen, Berkelsingel
Zutphen, Rijkenhage
Zutphen, Station
58 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 58?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 58 om 06:45
Hoe laat vertrekt de laatste bus 58?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 58 om 19:45..
Wanneer komt bus 58 aan?
Wanneer komt de Zutphen bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zutphen bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 58 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 58 bus station te bekijken.
Bus 58 dienstregeling
58 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 06:45 - 19:45
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:45 - 19:45 | 60 |
di. | 06:45 - 19:45 | 60 |
wo. | 06:45 - 19:45 | 60 |
do. | 06:45 - 19:45 | 60 |
vr. | 06:45 - 19:45 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 58 (van Borculo, Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 58 (Zutphen) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
58 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 58 (Zutphen) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
58 (Arriva)
De eerste stop van de 58 bus-route is Borculo, Busstation en de laatste halte is Zutphen, Station. 58 (Zutphen) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 58 heeft 28 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 41 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 58 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 58 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 58 Realtime bus Tracker
Volg lijn 58 (Zutphen) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 58 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 58, in Netherlands.
58 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 8072 - Hitzum - Franeker Station/ Dienstregeling
- 17 - Heerenveen via Noordwolde - Steenwijk/ Dienstregeling
- 8931 - Offingawier Fiifgeawei - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 8162 - Baard - Winsum Busstation/ Dienstregeling
- 174 - Varsseveld - Westendorp/ Dienstregeling
- 7301 - Morra - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 7581 - Kollumerzwaag - Buitenpost/ Dienstregeling
- 8872 - Reahûs - Wommels, Provinciale weg/ Dienstregeling
- 8021 - Baijum - Dronryp Hoek Dronryp/ Dienstregeling
- 7542 - Munnekezijl Kerkstraat - Buitenpost Station/ Dienstregeling
- 295 - Rotterdam Capelsebrug - Utrecht Centraal/ Dienstregeling
- 7351 - Ternaard Stationsweg - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 52 - Laren - Lochem/ Dienstregeling
- 6842 - Drachten, Ziekenhuis - Van Knobelsdorffplein/ Dienstregeling
- 7393 - Engwierum - Buitenpost Station/ Dienstregeling
- 9181 - Hartwerd - Bolsward, Busstation Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 9523 - Elahuizen - Hemelum Flinkeboskje/ Dienstregeling
- 7511 - Readtsjerk - Oentsjerk/ Dienstregeling
- 21 - Leiden Centraal via Boerenburg - Noordwijk/ Dienstregeling