59 Lijn
La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 59 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 59 (La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier) heeft in totaal 60 haltes. Het beginpunt is La Roche Athénée en het eindpunt is La Roche Quai du Gravier.
Bus 59 vertrekt volgende week eens per dag om 16:37 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 59 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier (60 haltes)
La Roche Athénée
La Roche Quai du Gravier
La Roche Quai De L'Ourthe
Beausaint Route De La Roche
Beausaint Centre
Ronchampay Grand Route
Vecmont Grand Route
Vecmont Carrefour De Mierchamps
Mierchamps Bonne Fontaine
Mierchamps Eglise
Mierchamps Route De Grainchamps
Grainchamps Rue Belle-Vue
Journal Eglise
Journal Rue du Pierroux
Champlon Rue De L'Epine
Champlon Place De La Gare
Champlon Rue De La Cité
Champlon Monument
Champlon (Ardenne) Eglise
Champlon Rue Saint-Quoilin
Ramont Route De Champlon
Ramont Route De La Barrière
Tenneville Scierie
Laneuville-Au-Bois Centre
Tenneville Scierie
Ramont Route De Laneuville
Ramont Cités
Tenneville Maison Communale
Baconfoy Scierie
Baconfoy N4
Ortheuville Centre
Bergueme Centre
Wyompont Pont
Wyompont Maison Debarsy
Tresfontaines Centre
Cens 4 Vents
Cens Eglise
Wimbay Centre
Baconfoy Scierie
Tenneville Maison Communale
Ramont Route De Champlon
Champlon Rue Saint-Quoilin
Champlon (Ardenne) Eglise
Champlon Monument
Champlon Rue De L'Epine
Champlon Place De La Gare
Champlon Rue De La Cité
Journal Rue du Pierroux
Journal Eglise
Grainchamps Rue Belle-Vue
Mierchamps Route De Grainchamps
Mierchamps Eglise
Mierchamps Bonne Fontaine
Vecmont Carrefour De Mierchamps
Vecmont Grand Route
Ronchampay Grand Route
Beausaint Centre
Beausaint Route De La Roche
La Roche Quai De L'Ourthe
La Roche Quai du Gravier
59 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 59?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 59 om 16:37
Hoe laat vertrekt de laatste bus 59?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 59 om 16:37..
Wanneer komt bus 59 aan?
Wanneer komt de La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 59 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 59 bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 59 (van La Roche Athénée), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 59 (La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
59 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 59 (La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
59 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 59 bus-route is La Roche Athénée en de laatste halte is La Roche Quai du Gravier. 59 (La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 59 heeft 60 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 109 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 59 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 59 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 59 Realtime bus Tracker
Volg lijn 59 (La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 59 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 59, in Belgique.
59 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 59 - La Roche Quai du Gravier→La Roche Quai du Gravier / Dienstregeling
- 59 - Laneuville-Au-Bois Centre→La Roche Athénée / Dienstregeling
- 59 - La Roche Athénée→Champlon Place De La Gare / Dienstregeling
- 59 - La Roche Quai du Gravier→Laneuville-Au-Bois Centre / Dienstregeling
- 59 - Champlon Place De La Gare→La Roche Quai du Gravier / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 213 - Messancy - Hondelange - Arlon/ Dienstregeling
- 51 - Amberloup - Saint-Hubert - Libramont/ Dienstregeling
- 11D - Proxibus de Nassogne/ Dienstregeling
- 57 - Léglise - Marbehan/ Dienstregeling
- 423 - Beauraing - Houyet/ Dienstregeling
- 78/2 - Circuit scolaire de Bertrix (Zoning)/ Dienstregeling
- 35 - Montmédy - Virton/ Dienstregeling
- 137 - Acoz - Mettet/ Dienstregeling
- 22/2 - Florenville - Marbehan/ Dienstregeling
- 8R - Namur (Gare) - Jambes (Renforcement)/ Dienstregeling
- 12/2 - Biron - Ny - Soy - Hotton/ Dienstregeling
- 98 - Havelange - Marche/ Dienstregeling
- 822 - Namur - Aische - Eghezée/ Dienstregeling
- 54/4 - Martelange - Habay/ Dienstregeling
- 50 - Namur - Herbatte - Beez/ Dienstregeling
- 852 - Gembloux - Bossière - Mazy - Onoz/ Dienstregeling
- 36 - Florenville - Lacuisine - Florenville/ Dienstregeling
- 831 - Gembloux - Sombreffe/ Dienstregeling
- 10 - Manhay - Aywaille/ Dienstregeling
- 5 - Saint-Hubert - Poix/ Dienstregeling