61 Lijn
Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 61 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 61 (Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning) heeft in totaal 9 haltes. Het beginpunt is Florennes Gare D'Autobus Quai 12 en het eindpunt is Mettet Saint-Donat Zoning.
Bus 61 vertrekt volgende week eens per dag om 07:12 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 61 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning (9 haltes)
Florennes Gare D'Autobus Quai 12
Florennes Place De La Chapelle
Florennes Pont
Florennes Zoning
Florennes Pavillon Gare
Florennes Ferme Pavillon
Stave Les Pottiats
Stave Try Marie
Mettet Saint-Donat Zoning
61 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 61?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 61 om 07:12
Hoe laat vertrekt de laatste bus 61?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 61 om 07:12..
Wanneer komt bus 61 aan?
Wanneer komt de Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 61 bus lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De 61 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 61 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 61 bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg 61 bus Routekaart - Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning
Bus 61 dienstregeling
61 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 07:12
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:12 | Enkel vertrek |
di. | 07:12 | Enkel vertrek |
wo. | 07:12 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 07:12 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 61 (van Florennes Gare D'Autobus Quai 12), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 61 (Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
61 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 61 (Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
61 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 61 bus-route is Florennes Gare D'Autobus Quai 12 en de laatste halte is Mettet Saint-Donat Zoning. 61 (Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 61 heeft 9 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 8 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 61 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 61 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 61 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 61 (Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Saint-Donat Zoning) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 61 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 61, in Belgique.
61 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 61 - Ermeton-Sur-Biert Place→Florennes Gare D'Autobus / Dienstregeling
- 61 - Florennes Gare D'Autobus Quai 10→Mettet Place / Dienstregeling
- 61 - Florennes Gare D'Autobus Quai 10→Mettet Place / Dienstregeling
- 61 - Florennes Gare D'Autobus Quai 11→Mettet Place / Dienstregeling
- 61 - Florennes Gare D'Autobus Quai 8→Ermeton-Sur-Biert Place / Dienstregeling
- 61 - Florennes Gare D'Autobus Quai 9→Mettet Place / Dienstregeling
- 61 - Mettet Place→Florennes Gare D'Autobus / Dienstregeling
- 61 - Mettet Place→Florennes Gare D'Autobus / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- E82 - Namur - Jodoigne/ Dienstregeling
- 18 - Huy - Forville/ Dienstregeling
- 1 - Jambes (Petit-Ry) - Saint-Marc (Pl. Communale)/ Dienstregeling
- 6B - Namur - Bauce - Malonne (Malpas)/ Dienstregeling
- 12/3 - Hotton (Ctre Réfugiés) - Melreux (Gare)/ Dienstregeling
- 211 - Battincourt - Athus -Differt - Stockem/ Dienstregeling
- 10 - Namur - Châtelineau/ Dienstregeling
- 59 - La Roche - Tenneville - La Roche/ Dienstregeling
- 162A2 - Marloie - Heure - Noiseux/ Dienstregeling
- 13 - Andenne (Seilles) - Ciney/ Dienstregeling
- 49 - La Roche - Ortho (Baconfoy - Cens)/ Dienstregeling
- 26 - Beauraing - Wellin/ Dienstregeling
- 49 - Beauraing - Winenne - Felenne/ Dienstregeling
- 32 - Ochamps - Jéhonville - Paliseul/ Dienstregeling
- 34 - Namur - Profondeville - Dinant/ Dienstregeling
- 15/4 - Marche - Les Fourches - Marloie/ Dienstregeling
- 45 - Menuchenet - Bouillon - Menuchenet/ Dienstregeling
- 11/5 - Noiseux - Durbuy - Melreux/ Dienstregeling
- 852 - Gembloux - Bossière - Mazy - Onoz/ Dienstregeling