810 Lijn
Halle Station Perron 0
De Lijn
De Lijn 810 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 810 (Halle Station Perron 0) heeft in totaal 87 haltes. Het beginpunt is Jette Uz-Vub en het eindpunt is Halle Station Perron 0.
Kies een van onderstaande bus 810 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Halle Station Perron 0 (87 haltes)
Jette Uz-Vub
Uz Brussel
Jette Uz-Pediatrie
Arbre Ballon / Dikke Beuk
Wemmel I.Meyskens
Wemmel Cdt. J. De Blockplein
Wemmel Brabantsdal
Wemmel Kapelleke
Wemmel Zandloper
Wemmel Kaasmarkt
Relegem Hammesehoek
Relegem Reek
Relegem Kerk
Relegem Dorenveld
Zellik Kazerne
Zellik Station
Zellik Dorp
Zellik Drie Koningen
Zellik Centrum
Zellik Den Horinck
Zellik Maalbeek
Groot-Bijgaarden Industrie
Groot-Bijgaarden Is. Vanbeveren
Groot-Bijgaarden Pelgrims
Groot-Bijgaarden Kerk
Groot-Bijgaarden Kartonfabriek
Groot-Bijgaarden Godetia
Groot-Bijgaarden Kloosterstraat
Dilbeek Station
Dilbeek Savio
Dilbeek Torenvalk
Dilbeek Populieren
Dilbeek Kluizenbos
Dilbeek Rozendoorn
Dilbeek Kasteelhoeve
Dilbeek Gemeenteplein
Dilbeek Berchemstraat
Dilbeek Baron De Viron
Dilbeek Kaudenaardestraat
Dilbeek Kalenbergstraat
Dilbeek Stelplaats
Itterbeek Windmuts
Itterbeek Breugeldal
Itterbeek Dorp
Itterbeek Boudewijnlaan
Dilbeek Vlinderstraat
Dilbeek Neerhofstraat
Bon-Air / Goede Lucht
Anderlecht Appelboom
Anderlecht Westland Shopping
Fruits / Fruit
René Henry
Anderlecht Ziekenhuis Bracops
De Linde
Saint-Guidon
Meir
Anderlecht Veeweide
Anderlecht Veeweide Metro
Debussy
Frans Hals
Anderlecht Martin Luther King
Anderlecht Marie Curie
Anderlecht Klaver
Anderlecht Leemans - Eddy Merckx
Anderlecht Sint-Niklaas
Drogenbos Pathé
Sint-Pieters-Leeuw Dorent
Kerk Ruisbroek
Ruisbroek Centrum
Sportcentrum
Ruisbroek Kapel
Ruisbroek Voetbalplein
Lot Beka
Lot Waterbury
Lot Station
Lot Breedveld
Lot Springael
Huizingen Watermolen
Huizingen Station
Huizingen Oudstrijders
Buizingen Beerselstraat
Buizingen Sinneblok
Buizingen Van Ham
Buizingen Porselein
Halle Nederhem
Halle Sportoase Hallebad
Halle Station Perron 0
810 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 810?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 810 om 05:50
Hoe laat vertrekt de laatste bus 810?
Op vrijdag gaat de laatste bus 810 om 19:50..
Wanneer komt bus 810 aan?
Wanneer komt de Halle Station Perron 0 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Halle Station Perron 0 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 810 (Halle Station Perron 0) bus tarief?
Het Halle Station Perron 0 (Halle Station Perron 0) bus tarief is €2.40 - €2.50.
Rijdt De Lijn's 810 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 810 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 810 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 810 bus station te bekijken.
Bus 810 dienstregeling
810 bus route is actief op maandag tot donderdag. Reguliere tijden: 05:50 - 21:55
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:50 - 21:55 | 10 - 35 |
di. | 05:50 - 21:55 | 10 - 35 |
wo. | 05:50 - 21:55 | 8 - 35 |
do. | 05:50 - 21:55 | 10 - 35 |
vr. | 05:50 - 19:50 | 28 - 30 |
za. | 07:49 - 20:49 | 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 810 (van Jette Uz-Vub), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 810 (Halle Station Perron 0) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
810 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 810 (Halle Station Perron 0) ligt tussen €2.40 en €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
810 (De Lijn)
De eerste stop van de 810 bus-route is Jette Uz-Vub en de laatste halte is Halle Station Perron 0. 810 (Halle Station Perron 0) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 810 heeft 87 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 100 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 810 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 810 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 810 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 810 (Halle Station Perron 0) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 810 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 810, in Belgique.
De Lijn in Belgique
- 71 - Ieper-Kemmel-Mesen-Nieuwkerke-Loker-Poperinge/ Dienstregeling
- 509 - Hasselt - Stevoort - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 686 - Mechelen - Kampenhout - Zaventem/ Dienstregeling
- 2 - Hoboken Lelieplaats - Hoboken Zwaantjes (pendelbus/ Dienstregeling
- 239 - Snelbus Gent Sint-Pieters-Melle-Kwatrecht Mar/ Dienstregeling
- 38 - Hasselt - Kortessem - Borgloon - Heers/ Dienstregeling
- 429 - Sneldienst Antwerpen-Herentals via Zoersel/ Dienstregeling
- 525 - Schoolbus Lubbeek Geestbeek - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling
- 54 - Herentals - Westerlo - Tessenderlo/ Dienstregeling
- 51 - Berchem Station - Hove - Vremde/ Dienstregeling
- 310 - Leuven - Holsbeek - Aarschot/ Dienstregeling
- 7 - Hasselt Station - Runkst - Stevoort/ Dienstregeling
- 92 - Heers - Engelmanshoven - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 315 - Houthalen-Oost - Zwartberg - Genk/ Dienstregeling
- 92 - Poperinge - Ieper - JYZ - Merkem - Diksmuide/ Dienstregeling
- R75 - Etterbeek - Overijse - Ottenburg - Waver/ Dienstregeling
- 657 - Oudenaarde - Melden - Berchem - Kerkhove - Avelgem/ Dienstregeling
- 317 - Kraainem- Tervuren - Bertem - Leuven/ Dienstregeling
- 312 - Genk - Zwartberg/ Dienstregeling
- 71 - Deinze-Nazareth-Eke-Gent-Oostakker/ Dienstregeling