815 Lijn
Hannut Gare→Meeffe Place
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 815 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 815 (Hannut Gare→Meeffe Place) heeft in totaal 23 haltes. Het beginpunt is Hannut Gare en het eindpunt is Meeffe Place.
Kies een van onderstaande bus 815 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hannut Gare→Meeffe Place (23 haltes)
Hannut Gare
Hannut Rue J. Wauters
Hannut Place H. Hallet
Hannut Athénée Royal
Hannut Ecole Primaire
Hannut Route De Crehen
Crehen La Croisette
Crehen Eglise
Thisnes Mignawez
Thisnes Eglise
Thisnes Ferme De La Fontaine
Thisnes Rue De Merdorp
Merdorp Chemin Des Hougardiers
Merdorp Gare
Merdorp Mare
Merdorp Rue De Moxhe
Ambresin Route De Merdorp
Ambresin Gare
Wasseiges Gare
Wasseiges Place
Wasseiges Route De Namur
Meeffe Eglise
Meeffe Place
815 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 815?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 815 om 12:59
Hoe laat vertrekt de laatste bus 815?
Op zaterdag gaat de laatste bus 815 om 17:00..
Wanneer komt bus 815 aan?
Wanneer komt de Hannut Gare→Meeffe Place bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hannut Gare→Meeffe Place bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 815 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 815 bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 815 (van Hannut Gare), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 815 (Hannut Gare→Meeffe Place) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
815 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 815 (Hannut Gare→Meeffe Place) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
815 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 815 bus-route is Hannut Gare en de laatste halte is Meeffe Place. 815 (Hannut Gare→Meeffe Place) is operationeel op zaterdag.
Aanvullende informatie: 815 heeft 23 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 30 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 815 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 815 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 815 Realtime bus Tracker
Volg lijn 815 (Hannut Gare→Meeffe Place) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 815 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 815, in Belgique.
815 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 815 - Meeffe Place→Hannut Gare / Dienstregeling
- 815 - Crehen Rue De Wasseiges→Wasseiges Place / Dienstregeling
- 815 - Forville Av. De La Libération→Hannut Gare / Dienstregeling
- 815 - Hannut Gare→Forville Av. De La Libération / Dienstregeling
- 815 - Meeffe Place→Crehen Rue De Wasseiges / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 165AB - Florenville - Virton - Saint-Mard/ Dienstregeling
- 163B4 - Bras - Wardin - Mageret - Bastogne/ Dienstregeling
- 111B - Walcourt - Somzée - Gerpinnes/ Dienstregeling
- 54/7 - Les Fosses - Rossignol - Marbehan - Habay/ Dienstregeling
- 233 - Watrinsart - Florenville - Jamoigne/ Dienstregeling
- 163B5 - Bastogne - Mageret - Wardin/ Dienstregeling
- 97/1 - Proxibus de Profondeville/ Dienstregeling
- 15/2 - Houffalize - La Roche/ Dienstregeling
- 6B - Namur - Bauce - Malonne (Malpas)/ Dienstregeling
- 59/1 - Pesche - Couvin - Cul-des-Sarts - Chimay/ Dienstregeling
- 91 - Boucle Urbaine de Waha/ Dienstregeling
- 232 - Herbeumont - Florenville - Izel/ Dienstregeling
- 61 - Florennes - Mettet / Ermeton-sur-Biert/ Dienstregeling
- 22 - Carignan - Florenville - Arlon/ Dienstregeling
- 25 - Dinant - Beauraing/ Dienstregeling
- 15 - La Roche - Marche - Marloie/ Dienstregeling
- 571 - Neufchâteau - Léglise/ Dienstregeling
- 89 - Namur - Naninne/ Dienstregeling
- 863 - Neufchâteau - Sainte-Marie - Libramont/ Dienstregeling
- 14 - Ohey - Gesves/ Dienstregeling