83 Lijn
Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 83 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 83 (Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert) heeft in totaal 32 haltes. Het beginpunt is Jeneffe Eglise en het eindpunt is Liege Place St-Lambert.
Bus 83 vertrekt volgende week eens per dag om 16:38 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 83 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert (32 haltes)
Jeneffe Eglise
Jeneffe Rue Lavaulx 10
Noville Rue Principale
Fexhe-Le-Haut-Clocher Sucrerie
Fexhe-Le-Haut-Clocher Ferme Jamoulle
Voroux-Goreux Eglise
Bierset Grand-Route
Bierset Village
Bierset Chaussée De Hannut
Bierset Rue En Bois
Grace-Hollogne Liège Logistics
Grace-Hollogne Wasseige
Grace-Hollogne Rue Des Champs
Grace-Hollogne Cité du Flot
Grace-Hollogne Rue Des Alliés
Grace-Hollogne Rue Simon
Montegnee Laguesse
Montegnee Péchalle
Montegnee Brasserie Nizet
Montegnee Chapelle
Montegnee Tête De Boeuf
Montegnee Place Des Marronniers
Glain Cité du Moulin
Glain Place De La Victoire
Glain Rue H. Coune
Glain Sanatorium
Glain Rue E. Vandervelde
Liege Rue H. Baron
Liege Fontainebleau
Liege Hocheporte
Liege Cadran
Liege Place St-Lambert
83 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 83?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 83 om 16:38
Hoe laat vertrekt de laatste bus 83?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 83 om 16:38..
Wanneer komt bus 83 aan?
Wanneer komt de Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 83 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 83 bus station te bekijken.
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 83 (van Jeneffe Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 83 (Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
83 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 83 (Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
83 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 83 bus-route is Jeneffe Eglise en de laatste halte is Liege Place St-Lambert. 83 (Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 83 heeft 32 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 31 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 83 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 83 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 83 Realtime bus Tracker
Volg lijn 83 (Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 83 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 83, in Belgique.
83 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 83 - Omal Dépôt Tec→Hannut Ecole Primaire / Dienstregeling
- 83 - Limont La Forge→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Haneffe Ecole / Dienstregeling
- 83 - Omal Dépôt Tec→Hannut Gare / Dienstregeling
- 83 - Omal Dépôt Tec→Hannut Place H. Hallet / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Hannut Ecole Primaire / Dienstregeling
- 83 - Lens-Saint-Remy Eglise→Omal Dépôt Tec / Dienstregeling
- 83 - Hannut Ecole Primaire→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Omal Dépôt Tec→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Hannut Place H. Hallet / Dienstregeling
- 83 - Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Jeneffe Eglise / Dienstregeling
- 83 - Voroux-Goreux Eglise→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Hannut Place H. Hallet→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Omal Dépôt Tec / Dienstregeling
- 83 - Hannut Place H. Hallet→Omal Dépôt Tec / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Voroux-Goreux Eglise / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Bierset Village / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 103 - St-Etienne-au-Mont - Huy - Tihange Vieux Floricots/ Dienstregeling
- 282 - Waremme - Berloz - Rosoux/ Dienstregeling
- 127 - Huy - Hannut - Landen/ Dienstregeling
- 99 - Ocquier - Durbuy - Barvaux - Bomal/ Dienstregeling
- 75 - Liège - Ans - Hognoul - Oreye/ Dienstregeling
- 19 - St-Lambert - Ans - Cité Lonay - XIV Verges/ Dienstregeling
- 242 - Lierneux - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 73 - Liège - Rocourt - Liers - Slins - Glons/ Dienstregeling
- 724 - Verviers - Hèvremont - Dolhain - Membach - Eupen/ Dienstregeling
- 713 - Henri-Chapelle - Hombourg - Sippenaeken - Kelmis/ Dienstregeling
- 749 - Waimes - Heppenbach/ Dienstregeling
- 91 - Flémalle (Trixhes) - Seraing (B.Abbaye) - Neuville/ Dienstregeling
- 82 - St-Lambert - Glain - Tilleur - Jemeppe - Montegnée/ Dienstregeling
- 76 - Liège - Herstal - Hermée - Bassenge-Roclenge/Emael/ Dienstregeling
- 66 - Herstal - Jupille - Chênée/ Dienstregeling
- 25 - Darchis - Gros Hêtre - Boncelles/ Dienstregeling
- 3 - 20 Août -Tilleur-Jemeppe-Flémalle (Trixhes)/ Dienstregeling
- 57 - Guillemins - Bierset (Liege Airport)/ Dienstregeling
- 175 - Liège - Ans - Alleur - Othée - Oreye/ Dienstregeling
- 396 - Eupen - Kelmis - Vaals/ Dienstregeling