83 Lijn
Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 83 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 83 (Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec) heeft in totaal 32 haltes. Het beginpunt is Hannut Ecole Primaire en het eindpunt is Omal Dépôt Tec.
Kies een van onderstaande bus 83 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec (32 haltes)
Hannut Ecole Primaire
Hannut Place H. Hallet
Hannut Rue J. Wauters
Hannut Gare
Hannut Rue du Tilleul
Hannut Rue Des Combattants
Poucet La Forge
Poucet Route De Trognée
Lens-Saint-Remy Blehen
Lens-Saint-Remy Petit Marais
Lens-Saint-Remy Quatre Bras
Lens-Saint-Remy Eglise
Lens-Saint-Remy Grand Marais
Abolens Eglise
Abolens Rue Des Prés
Lens-Saint-Servais Rue H. Bajot
Lens-Saint-Servais Rue Des Tridaines
Geer Rue G. Waelkens
Geer Village
Geer Centre
Geer Hospice
Boelhe Ecole Communale
Boelhe La Bruyère
Geer Hospice
Geer Centre Bernadette
Geer Rue du Pont
Ligney Chez Hoche
Ligney Calvaire
Ligney Rue Des Peupliers
Ligney Place
Omal Rue De La Cabine
Omal Dépôt Tec
83 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 83?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 83 om 12:16
Hoe laat vertrekt de laatste bus 83?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 83 om 13:12..
Wanneer komt bus 83 aan?
Wanneer komt de Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 83 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 83 bus station te bekijken.
Bus 83 dienstregeling
83 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 12:16 - 13:12
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 12:16 - 13:12 | 56 |
di. | 12:16 - 13:12 | 56 |
wo. | 12:16 - 13:12 | 56 |
do. | 12:16 - 13:12 | 56 |
vr. | 12:16 - 13:12 | 56 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 83 (van Hannut Ecole Primaire), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 83 (Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
83 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 83 (Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
83 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 83 bus-route is Hannut Ecole Primaire en de laatste halte is Omal Dépôt Tec. 83 (Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 83 heeft 32 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 27 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 83 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 83 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 83 Realtime bus Tracker
Volg lijn 83 (Hannut Ecole Primaire→Omal Dépôt Tec) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 83 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 83, in Belgique.
83 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 83 - Jeneffe Eglise→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Omal Dépôt Tec→Hannut Ecole Primaire / Dienstregeling
- 83 - Limont La Forge→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Haneffe Ecole / Dienstregeling
- 83 - Omal Dépôt Tec→Hannut Gare / Dienstregeling
- 83 - Omal Dépôt Tec→Hannut Place H. Hallet / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Hannut Ecole Primaire / Dienstregeling
- 83 - Lens-Saint-Remy Eglise→Omal Dépôt Tec / Dienstregeling
- 83 - Hannut Ecole Primaire→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Omal Dépôt Tec→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Hannut Place H. Hallet / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Jeneffe Eglise / Dienstregeling
- 83 - Voroux-Goreux Eglise→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Hannut Place H. Hallet→Liege Place St-Lambert / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Omal Dépôt Tec / Dienstregeling
- 83 - Hannut Place H. Hallet→Omal Dépôt Tec / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Voroux-Goreux Eglise / Dienstregeling
- 83 - Liege Place St-Lambert→Bierset Village / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 401 - Vielsalm - St-Vith - Manderfeld - Losheimergraben/ Dienstregeling
- 746 - Büllingen - Manderfeld/ Dienstregeling
- 387 - Theux - Oneux - Fays - Jehanster - Polleur - Theux/ Dienstregeling
- 72 - St-Lambert - Citadelle - Fond des Tawes/ Dienstregeling
- 68 - Liège - Jupille - Retinne - Fléron - Soumagne/ Dienstregeling
- 147 - Waremme - Oreye/ Dienstregeling
- 27 - Darchis - Ougrée - Bois Abbaye - Seraing - Jemeppe/ Dienstregeling
- 156 - St-Nicolas - Tilleur/ Dienstregeling
- 727 - Verviers - Banneux - Aywaille - Houssonloge/ Dienstregeling
- 82 - St-Lambert - Glain - Tilleur - Jemeppe - Montegnée/ Dienstregeling
- 160 - Bressoux - Jupille/ Dienstregeling
- 31 - Rép. Française-Chaudfontaine-Trooz/Nessonvaux/Péry/ Dienstregeling
- 385 - Eupen - Mützenich - Monschau - Kalterherberg/ Dienstregeling
- E21 - Verviers - Malmedy/ Dienstregeling
- 110 - Barchon - Blegny - Bolland - Herve/ Dienstregeling
- 397 - Malmedy - Mont - Xhoffraix/ Dienstregeling
- 399 - Creppe - Spa/ Dienstregeling
- 703 - Ensival - Pl. Verte - Heusy - Jehanster/ Dienstregeling
- 28 - Fléron-Chaudfontaine-Beaufays-Tilff-Sart-Tilman/ Dienstregeling
- 175 - Liège - Ans - Alleur - Othée - Oreye/ Dienstregeling