97 Lijn
Hamoir Eglise→Warzee Dépôt Tec
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 97 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 97 (Hamoir Eglise→Warzee Dépôt Tec) heeft in totaal 11 haltes. Het beginpunt is Hamoir Eglise en het eindpunt is Warzee Dépôt Tec.
Kies een van onderstaande bus 97 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hamoir Eglise→Warzee Dépôt Tec (11 haltes)
Hamoir Eglise
Hamoir Usine Nestlé
Hamoir Auberge Des Rennes
Ouffet Renal
Ouffet Rue du Petit Ouffet
Ouffet Rue Halbadet
Ouffet Rue Cuvelier
Ouffet Grand-Place
Ouffet Carrefour
Warzee Eglise
Warzee Dépôt Tec
97 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 97?
Op woensdag rijdt de eerste bus 97 om 12:49
Hoe laat vertrekt de laatste bus 97?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 97 om 17:35..
Wanneer komt bus 97 aan?
Wanneer komt de Hamoir Eglise→Warzee Dépôt Tec bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hamoir Eglise→Warzee Dépôt Tec bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 97 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 97 bus station te bekijken.
Bus 97 dienstregeling
97 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 17:05 - 17:35
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 17:05 - 17:35 | 30 |
di. | 17:05 - 17:35 | 30 |
wo. | 12:49 - 17:35 | 286 |
do. | 17:05 - 17:35 | 30 |
vr. | 17:05 - 17:35 | 30 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 97 (van Hamoir Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 97 (Hamoir Eglise→Warzee Dépôt Tec) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
97 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 97 (Hamoir Eglise→Warzee Dépôt Tec) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
97 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 97 bus-route is Hamoir Eglise en de laatste halte is Warzee Dépôt Tec. 97 (Hamoir Eglise→Warzee Dépôt Tec) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 97 heeft 11 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 97 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 97 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 97 Realtime bus Tracker
Volg lijn 97 (Hamoir Eglise→Warzee Dépôt Tec) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 97 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 97, in Belgique.
97 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 97 - Ouffet Grand-Place→Warzee Dépôt Tec / Dienstregeling
- 97 - Tinlot Carrefour→Saint Roch Collège / Dienstregeling
- 97 - Warzee Dépôt Tec→Hamoir Eglise / Dienstregeling
- 97 - Poulseur Eglise→Warzee Dépôt Tec / Dienstregeling
- 97 - Saint Roch Collège→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Warzee Dépôt Tec→Ouffet Grand-Place / Dienstregeling
- 97 - Warzee Dépôt Tec→Poulseur Eglise / Dienstregeling
- 97 - Huy Gare→Hamoir Eglise / Dienstregeling
- 97 - Saint Roch Collège→Ouffet Grand-Place / Dienstregeling
- 97 - Huy Gare→Nandrin Quatre Bras / Dienstregeling
- 97 - Saint-Severin Eglise→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Warzee Dépôt Tec→Saint Roch Collège / Dienstregeling
- 97 - Ellemelle Centre→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Huy Gare→Ouffet Rue du Petit Ouffet / Dienstregeling
- 97 - Vierset-Barse Rue Surroyseux→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Huy Gare→Ouffet Grand-Place / Dienstregeling
- 97 - Warzee Dépôt Tec→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Hamoir Eglise→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Hamoir Eglise→Ouffet Carrefour / Dienstregeling
- 97 - Huy Gare→Scry Eglise / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 750 - Spa - Malchamps - Stavelot - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 2 - 20 Août - Tilleur - Seraing - Boncelles-CHU/ Dienstregeling
- 387 - Theux - Oneux - Fays - Jehanster - Polleur - Theux/ Dienstregeling
- 108 - Mortroux - Julémont-Mortier-Trembleur-Blegny-Herve/ Dienstregeling
- 140 - Liège - Wandre - Visé/ Dienstregeling
- 442 - Halleux - Comblain - Poulseur/ Dienstregeling
- 145 - Huy - Waremme/ Dienstregeling
- 402 - St-Vith - Schönberg - Heppenbach - Hepscheid/ Dienstregeling
- 83 - Liège - Bierset - Hannut/ Dienstregeling
- 845 - Stavelot - Malmedy - Sourbrodt - Bütgenbach/ Dienstregeling
- 173 - Slins - Milmort - Oupeye - Visé/ Dienstregeling
- 30 - Darchis - Guillemins - Chênée - Embourg/ Dienstregeling
- 248 - Guillemins - Liege Science Park - Sart-Tilman/ Dienstregeling
- 49 - Jemeppe (Centre) - Seraing (Athénée)/ Dienstregeling
- 496 - St-Vith - Wemperhardt - Ouren - Reuland/ Dienstregeling
- 405 - Cheneux - Meiz - Bernister - Burnenville/ Dienstregeling
- 5 - Quai Roosevelt - Herstal - La Préalle/ Dienstregeling
- 35 - Rép. Française - Robermont (Centre Funéraire)/ Dienstregeling
- 399 - Creppe - Spa/ Dienstregeling
- 7 - Quai Roosevelt - Herstal - Vivegnis-Oupeye-Hermée/ Dienstregeling