33 - Perwez Place→Eghezee Centre Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Perwez Place | 13:17 |
Perwez Rue Creybeck | 13:17 |
Perwez Fond Saint Roch | 13:19 |
Perwez Quiétude | 13:20 |
Aische-En-Refail Baraque | 13:22 |
Aische-En-Refail Chapelle Notre-Dame | 13:23 |
Aische-En-Refail Eglise | 13:24 |
Aische-En-Refail Route De Mehaigne | 13:24 |
Aische-En-Refail Nachau | 13:26 |
Aische-En-Refail Biermont | 13:27 |
Mehaigne Renise | 13:28 |
Mehaigne Dépôt Tec | 13:29 |
Mehaigne Eglise | 13:30 |
Eghezee La Corne | 13:34 |
Eghezee Eglise | 13:35 |
Eghezee Centre | 13:36 |
TEC Brabant Wallon bus dienstregeling - 33 (Perwez Place→Eghezee Centre)
De TEC Brabant Wallon bus dienstregeling voor de route 33, Perwez Place→Eghezee Centre, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Perwez Place station naar Eghezee Centre station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling.
33 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Perwez Place
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4
- Dienstregeling van 33 - Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)
- Dienstregeling van 33 - Ottignies Gare - Quai 1→Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Eghezee Centre
- Dienstregeling van 33 - Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)→Ottignies Gare - Quai 1
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Chaumont-Gistoux Rue De Corroy
- Dienstregeling van 33 - Ottignies Gare - Quai 1→Perwez Place
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Aische-En-Refail Eglise
- Dienstregeling van 33 - Eghezee Centre→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4