33 - Perwez Place→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Perwez Place | 11:52 |
Perwez Gare (Ch. De Wavre) | 11:53 |
Perwez Rue Des Marronniers | 11:53 |
Perwez Syndicat | 11:53 |
Thorembais-Saint-Trond Chaussée De Wavre 75 | 11:55 |
Thorembais-Saint-Trond Carrefour (Ch. De Wavre) | 11:57 |
Orbais Limite | 11:59 |
Tourinnes-Saint-Lambert Picaute | 12:02 |
Chaumont-Gistoux Champtaine | 12:03 |
Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy) | 12:04 |
Chaumont-Gistoux La Brûle | 12:05 |
Chaumont-Gistoux Belvédère | 12:06 |
Chaumont-Gistoux Rue Des Papeteries | 12:07 |
Chaumont-Gistoux Rue De Corroy | 12:08 |
Gistoux Sentier du Berger | 12:09 |
Gistoux Manypré | 12:10 |
Corroy-Le-Grand Ecole | 12:13 |
Corroy-Le-Grand Ferme Vanderschrik | 12:13 |
Corroy-Le-Grand Almez Vicinal | 12:14 |
Corroy-Le-Grand Laid Burniaux | 12:16 |
Vieusart Eglise | 12:17 |
Vieusart Place | 12:18 |
Vieusart Rue De Mèves | 12:19 |
Vieusart Petit Champ | 12:21 |
Louvain-La-Neuve Rue Genistroit | 12:23 |
Louvain-La-Neuve Centre Commercial | 12:26 |
Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4 | 12:27 |
TEC Brabant Wallon bus dienstregeling - 33 (Perwez Place→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4)
De TEC Brabant Wallon bus dienstregeling voor de route 33, Perwez Place→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Perwez Place station naar Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling.
33 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Perwez Place
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1
- Dienstregeling van 33 - Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)
- Dienstregeling van 33 - Ottignies Gare - Quai 1→Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Eghezee Centre
- Dienstregeling van 33 - Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)→Ottignies Gare - Quai 1
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Chaumont-Gistoux Rue De Corroy
- Dienstregeling van 33 - Ottignies Gare - Quai 1→Perwez Place
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Eghezee Centre
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Aische-En-Refail Eglise
- Dienstregeling van 33 - Eghezee Centre→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4