33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Chaumont-Gistoux Rue De Corroy Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1 | 08:20 | 13:30 |
Louvain-La-Neuve Centre Commercial | 08:21 | 13:31 |
Louvain-La-Neuve Ferme De Lauzelle (Bd. Wallonie) | 08:22 | 13:32 |
Vieusart Petit Champ | 08:26 | 13:36 |
Vieusart Rue De Mèves | 08:28 | 13:38 |
Vieusart Place | 08:29 | 13:39 |
Vieusart Eglise | 08:30 | 13:40 |
Corroy-Le-Grand Laid Burniaux | 08:31 | 13:41 |
Corroy-Le-Grand Almez Vicinal | 08:32 | 13:42 |
Corroy-Le-Grand Ferme Vanderschrik | 08:33 | 13:43 |
Corroy-Le-Grand Ecole | 08:34 | 13:44 |
Gistoux Manypré | 08:36 | 13:46 |
Gistoux Sentier du Berger | 08:37 | 13:47 |
Chaumont-Gistoux Rue De Corroy | 08:39 | 13:49 |
TEC Brabant Wallon bus dienstregeling - 33 (Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Chaumont-Gistoux Rue De Corroy)
De TEC Brabant Wallon bus dienstregeling voor de route 33, Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Chaumont-Gistoux Rue De Corroy, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1 station naar Chaumont-Gistoux Rue De Corroy station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling.
33 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Perwez Place
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4
- Dienstregeling van 33 - Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)
- Dienstregeling van 33 - Ottignies Gare - Quai 1→Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)
- Dienstregeling van 33 - Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 1→Eghezee Centre
- Dienstregeling van 33 - Chaumont-Gistoux Queue De Veau (Ch. De Huy)→Ottignies Gare - Quai 1
- Dienstregeling van 33 - Ottignies Gare - Quai 1→Perwez Place
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Eghezee Centre
- Dienstregeling van 33 - Perwez Place→Aische-En-Refail Eglise
- Dienstregeling van 33 - Eghezee Centre→Louvain-La-Neuve Gare D'Autobus - Quai 4