9
9 - Namur Rue De La Tour→Floriffoux Eglise Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Namur Rue De La Tour | 12:14 |
Namur Rue Emile Cuvelier | 12:15 |
Namur Rue De Bruxelles | 12:16 |
Namur Pl. De La Station - Quai B | 12:20 |
Namur Avenue Des Combattants | 12:21 |
Namur Pn D'Hastedon | 12:22 |
Namur Rue Salzinnes-Les-Moulins | 12:24 |
Belgrade Rue Laide Coupe | 12:26 |
Belgrade Place Borlée | 12:27 |
Belgrade Village | 12:28 |
Belgrade Rue Deneumoustier | 12:29 |
Belgrade Rue Delhaye | 12:30 |
Belgrade Rue Arnould | 12:31 |
Flawinne Jeu De Balle | 12:33 |
Flawinne Fond De Ronet | 12:34 |
Flawinne Eglise | 12:36 |
Flawinne Maison Communale | 12:37 |
Flawinne Rue Vandervelde | 12:38 |
Flawinne Rue Hennuy | 12:39 |
Flawinne Comognes | 12:40 |
Flawinne Rue Emmanuel | 12:41 |
Flawinne Quatre Seigneurs | 12:42 |
Floriffoux Rue De Frégimont 24 | 12:43 |
Floriffoux Rue De Frégimont 8 | 12:44 |
Floriffoux Eglise | 12:45 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Namur Rue De La Tour | 16:23 |
Namur Rue Emile Cuvelier | 16:25 |
Namur Rue De Bruxelles | 16:27 |
Namur Pl. De La Station - Quai B | 16:32 |
Namur Avenue Des Combattants | 16:33 |
Namur Pn D'Hastedon | 16:35 |
Namur Rue Salzinnes-Les-Moulins | 16:37 |
Belgrade Rue Laide Coupe | 16:39 |
Belgrade Avenue Gourdin | 16:41 |
Belgrade Rue Godefroid | 16:42 |
Belgrade Rue Delhaye | 16:43 |
Belgrade Rue Arnould | 16:44 |
Flawinne Jeu De Balle | 16:46 |
Flawinne Fond De Ronet | 16:47 |
Flawinne Eglise | 16:49 |
Flawinne Maison Communale | 16:50 |
Flawinne Rue Vandervelde | 16:51 |
Flawinne Rue Hennuy | 16:52 |
Flawinne Comognes | 16:54 |
Flawinne Rue Emmanuel | 16:55 |
Flawinne Quatre Seigneurs | 16:56 |
Floriffoux Rue De Frégimont 24 | 16:58 |
Floriffoux Rue De Frégimont 8 | 16:59 |
Floriffoux Eglise | 17:00 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 9 (Namur Rue De La Tour→Floriffoux Eglise)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 9, Namur Rue De La Tour→Floriffoux Eglise, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Namur Rue De La Tour station naar Floriffoux Eglise station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
9 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 9 - Flawinne Quatre Seigneurs→Jambes Amée Terminus
- Dienstregeling van 9 - Flawinne Quatre Seigneurs→Namur Pl. De La Station - Quai C
- Dienstregeling van 9 - Namur Pl. De La Station - Quai B→Flawinne Quatre Seigneurs
- Dienstregeling van 9 - Jambes Amée Terminus→Namur Pl. De La Station - Quai B
- Dienstregeling van 9 - Floriffoux Eglise→Namur Pl. De La Station - Quai C
- Dienstregeling van 9 - Floriffoux Eglise→Jambes Amée Terminus
- Dienstregeling van 9 - Namur Rue De La Tour→Flawinne Quatre Seigneurs
- Dienstregeling van 9 - Jambes Amée Terminus→Floriffoux Eglise
- Dienstregeling van 9 - Belgrade Rue Delhaye→Namur Pl. De La Station - Quai C
- Dienstregeling van 9 - Flawinne Quatre Seigneurs→Namur Place D'Armes
- Dienstregeling van 9 - Jambes Amée Terminus→Flawinne Quatre Seigneurs
- Dienstregeling van 9 - Namur Pl. De La Station - Quai B→Floriffoux Eglise