96 - Quevy-Le-Petit Maison Communale→Frameries 4 Pavés Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Quevy-Le-Petit Maison Communale | 05:38 | 06:13 |
Quevy-Le-Petit Rue du Moulin | 05:38 | 06:13 |
Quevy-Le-Petit Entrée du Village | 05:39 | 06:14 |
Genly Rue Petite | 05:42 | 06:17 |
Genly Fontaine | 05:43 | 06:18 |
Genly 4 Pavés | 05:44 | 06:19 |
Frameries Chemin Vert | 05:45 | 06:20 |
Frameries Rue Ferrer | 05:45 | 06:20 |
Frameries Pont du Berger | 05:46 | 06:21 |
Frameries Sacré Coeur | 05:47 | 06:22 |
Frameries 4 Pavés | 05:49 | 06:24 |
TEC Hainaut bus dienstregeling - 96 (Quevy-Le-Petit Maison Communale→Frameries 4 Pavés)
De TEC Hainaut bus dienstregeling voor de route 96, Quevy-Le-Petit Maison Communale→Frameries 4 Pavés, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Quevy-Le-Petit Maison Communale station naar Frameries 4 Pavés station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling.
96 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 96 - Mons Sncb - Quai C→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Frameries 4 Pavés→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Aulnois Sncb→Frameries Thompson
- Dienstregeling van 96 - Frameries Thompson→Mons Sncb - Quai A
- Dienstregeling van 96 - Blaregnies Eglise→Frameries 4 Pavés
- Dienstregeling van 96 - Frameries Thompson→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Frameries 4 Pavés→Blaregnies Eglise
- Dienstregeling van 96 - Mons Sncb - Quai C→Frameries 4 Pavés
- Dienstregeling van 96 - Aulnois Sncb→Mons Sncb - Quai A