96 - Frameries 4 Pavés→Aulnois Sncb Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Frameries 4 Pavés | 17:10 |
Frameries Sacré Coeur | 17:12 |
Frameries Pont du Berger | 17:12 |
Frameries Rue Ferrer | 17:13 |
Frameries Chemin Vert | 17:14 |
Genly 4 Pavés | 17:15 |
Genly Fontaine | 17:16 |
Genly Rue Petite | 17:17 |
Quevy-Le-Petit Entrée du Village | 17:19 |
Quevy-Le-Petit Rue du Moulin | 17:20 |
Quevy-Le-Petit Maison Communale | 17:21 |
Quevy-Le-Petit Place | 17:22 |
Blaregnies Eglise | 17:29 |
Aulnois Gendarmerie | 17:31 |
Aulnois Eglise | 17:32 |
Aulnois Rue De L'Avenir | 17:33 |
Aulnois Sncb | 17:33 |
TEC Hainaut bus dienstregeling - 96 (Frameries 4 Pavés→Aulnois Sncb)
De TEC Hainaut bus dienstregeling voor de route 96, Frameries 4 Pavés→Aulnois Sncb, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Frameries 4 Pavés station naar Aulnois Sncb station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling. We werken het schema van 96, van Frameries naar Quévy, dagelijks om 12 uur 's nachts.
96 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 96 - Mons Sncb - Quai C→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Aulnois Sncb→Frameries Thompson
- Dienstregeling van 96 - Frameries Thompson→Mons Sncb - Quai A
- Dienstregeling van 96 - Mons Place De Flandre→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Blaregnies Eglise→Mons Sncb - Quai A
- Dienstregeling van 96 - Quevy-Le-Petit Maison Communale→Frameries 4 Pavés
- Dienstregeling van 96 - Frameries Thompson→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Frameries 4 Pavés→Blaregnies Eglise
- Dienstregeling van 96 - Mons Sncb - Quai C→Frameries 4 Pavés
- Dienstregeling van 96 - Aulnois Sncb→Mons Sncb - Quai A