96 - Aulnois Sncb→Mons Sncb - Quai A Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Aulnois Sncb | 11:22 | 13:44 | 15:27 |
Aulnois Rue De L'Avenir | 11:22 | 13:44 | 15:27 |
Aulnois Eglise | 11:23 | 13:45 | 15:28 |
Aulnois Gendarmerie | 11:24 | 13:46 | 15:29 |
Blaregnies Eglise | 11:26 | 13:48 | 15:31 |
Quevy-Le-Petit Place | 11:33 | 13:55 | 15:38 |
Quevy-Le-Petit Maison Communale | 11:34 | 13:56 | 15:39 |
Quevy-Le-Petit Rue du Moulin | 11:34 | 13:56 | 15:39 |
Quevy-Le-Petit Entrée du Village | 11:35 | 13:57 | 15:40 |
Genly Rue Petite | 11:38 | 14:00 | 15:43 |
Genly Fontaine | 11:39 | 14:01 | 15:44 |
Genly 4 Pavés | 11:40 | 14:02 | 15:45 |
Frameries Chemin Vert | 11:41 | 14:03 | 15:46 |
Frameries Rue Ferrer | 11:41 | 14:03 | 15:46 |
Frameries Pont du Berger | 11:42 | 14:04 | 15:47 |
Frameries Sacré Coeur | 11:43 | 14:05 | 15:48 |
Frameries 4 Pavés | 11:45 | 14:07 | 15:50 |
Frameries Sacré Coeur | 11:47 | 14:09 | 15:52 |
Frameries Pont du Berger | 11:48 | 14:10 | 15:53 |
Frameries Cité Floréal | 11:49 | 14:11 | 15:54 |
Noirchain Route De Bavay | 11:50 | - | 15:55 |
Noirchain Château D' Eau | 11:51 | - | 15:56 |
Noirchain Eglise | 11:51 | - | 15:56 |
Noirchain Calvaire | 11:52 | - | 15:57 |
Noirchain Château D' Eau | 11:52 | - | 15:57 |
Noirchain Route De Bavay | 11:53 | - | 15:58 |
Frameries Zoning-Forem | 11:53 | 14:11 | 15:58 |
Frameries Gardinal | 11:53 | 14:12 | 15:58 |
Frameries Dimequip | 11:54 | 14:12 | 15:59 |
Frameries Thompson | 11:54 | 14:13 | 15:59 |
Hyon Route De Bavay | 11:57 | 14:16 | 16:02 |
Ciply Ancienne Gare | 11:58 | 14:17 | 16:03 |
Hyon Chasse Royale | 11:59 | 14:18 | 16:04 |
Hyon Chaussée De Maubeuge | 11:59 | 14:18 | 16:04 |
Hyon Rue Astrid | 11:59 | 14:18 | 16:04 |
Hyon Rue Houzeau | 12:00 | 14:19 | 16:05 |
Hyon Route De Mons | 12:01 | 14:20 | 16:06 |
Mons Joncquois | 12:01 | 14:20 | 16:06 |
Mons Faculté | 12:02 | 14:21 | 16:07 |
Mons St-Pierre | 12:03 | 14:22 | 16:08 |
Mons Banque | 12:04 | 14:23 | 16:09 |
Mons Place De Flandre | 12:06 | 14:25 | 16:11 |
Mons Hôpital Civil | 12:08 | 14:27 | 16:13 |
Mons Rue Valenciennoise | 12:09 | 14:28 | 16:14 |
Mons Bd Jf Kennedy | 12:10 | 14:29 | 16:15 |
Mons Lycée | 12:12 | 14:31 | 16:17 |
Mons Prison | 12:13 | 14:32 | 16:18 |
Mons Sncb - Quai A | 12:15 | 14:34 | 16:20 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Aulnois Sncb | 11:22 | 13:32 | 15:27 |
Aulnois Rue De L'Avenir | 11:22 | 13:32 | 15:27 |
Aulnois Eglise | 11:23 | 13:33 | 15:28 |
Aulnois Gendarmerie | 11:24 | 13:34 | 15:29 |
Blaregnies Eglise | 11:26 | 13:36 | 15:31 |
Quevy-Le-Petit Place | 11:33 | 13:43 | 15:38 |
Quevy-Le-Petit Maison Communale | 11:34 | 13:44 | 15:39 |
Quevy-Le-Petit Rue du Moulin | 11:34 | 13:44 | 15:39 |
Quevy-Le-Petit Entrée du Village | 11:35 | 13:45 | 15:40 |
Genly Rue Petite | 11:38 | 13:48 | 15:43 |
Genly Fontaine | 11:39 | 13:49 | 15:44 |
Genly 4 Pavés | 11:40 | 13:50 | 15:45 |
Frameries Chemin Vert | 11:41 | 13:51 | 15:46 |
Frameries Rue Ferrer | 11:41 | 13:51 | 15:46 |
Frameries Pont du Berger | 11:42 | 13:52 | 15:47 |
Frameries Sacré Coeur | 11:43 | 13:53 | 15:48 |
Frameries 4 Pavés | 11:45 | 13:55 | 15:50 |
Frameries Sacré Coeur | 11:47 | 13:57 | 15:52 |
Frameries Pont du Berger | 11:48 | 13:58 | 15:53 |
Frameries Cité Floréal | 11:49 | 13:59 | 15:54 |
Noirchain Route De Bavay | 11:50 | - | 15:55 |
Noirchain Château D' Eau | 11:51 | - | 15:56 |
Noirchain Eglise | 11:51 | - | 15:56 |
Noirchain Calvaire | 11:52 | - | 15:57 |
Noirchain Château D' Eau | 11:52 | - | 15:57 |
Noirchain Route De Bavay | 11:53 | - | 15:58 |
Frameries Zoning-Forem | 11:53 | 13:59 | 15:58 |
Frameries Gardinal | 11:53 | 14:00 | 15:58 |
Frameries Dimequip | 11:54 | 14:00 | 15:59 |
Frameries Thompson | 11:54 | 14:01 | 15:59 |
Hyon Route De Bavay | 11:57 | 14:04 | 16:02 |
Ciply Ancienne Gare | 11:58 | 14:05 | 16:03 |
Hyon Chasse Royale | 11:59 | 14:06 | 16:04 |
Hyon Chaussée De Maubeuge | 11:59 | 14:06 | 16:04 |
Hyon Rue Astrid | 11:59 | 14:06 | 16:04 |
Hyon Rue Houzeau | 12:00 | 14:07 | 16:05 |
Hyon Route De Mons | 12:01 | 14:08 | 16:06 |
Mons Joncquois | 12:01 | 14:08 | 16:06 |
Mons Faculté | 12:02 | 14:09 | 16:07 |
Mons St-Pierre | 12:03 | 14:10 | 16:08 |
Mons Banque | 12:04 | 14:11 | 16:09 |
Mons Place De Flandre | 12:06 | 14:13 | 16:11 |
Mons Hôpital Civil | 12:08 | 14:15 | 16:13 |
Mons Rue Valenciennoise | 12:09 | 14:16 | 16:14 |
Mons Bd Jf Kennedy | 12:10 | 14:17 | 16:15 |
Mons Lycée | 12:12 | 14:19 | 16:17 |
Mons Prison | 12:13 | 14:20 | 16:18 |
Mons Sncb - Quai A | 12:15 | 14:22 | 16:20 |
TEC Hainaut bus dienstregeling - 96 (Aulnois Sncb→Mons Sncb - Quai A)
De TEC Hainaut bus dienstregeling voor de route 96, Aulnois Sncb→Mons Sncb - Quai A, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Aulnois Sncb station naar Mons Sncb - Quai A station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling. We werken het schema van 96, van Quévy naar Mons, dagelijks om 12 uur 's nachts.
96 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 96 - Mons Sncb - Quai C→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Frameries 4 Pavés→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Aulnois Sncb→Frameries Thompson
- Dienstregeling van 96 - Frameries Thompson→Mons Sncb - Quai A
- Dienstregeling van 96 - Mons Place De Flandre→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Blaregnies Eglise→Mons Sncb - Quai A
- Dienstregeling van 96 - Quevy-Le-Petit Maison Communale→Frameries 4 Pavés
- Dienstregeling van 96 - Frameries Thompson→Aulnois Sncb
- Dienstregeling van 96 - Frameries 4 Pavés→Blaregnies Eglise
- Dienstregeling van 96 - Mons Sncb - Quai C→Frameries 4 Pavés