Linia 104
Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 104 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 104 (Bytom Dworzec→Będzin Kościuszki) ma 47 przystanków rozpoczynając z Bytom Dworzec a kończąc na Będzin Kościuszki.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 104 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bytom Dworzec→Będzin Kościuszki (47 przystanków)
Bytom Dworzec
Bytom Strzelców Bytomskich
Bytom Nawrota
Bytom Szpital Nr 1
Bytom Gallusa
Bytom Zajezdnia
Szarlej Obwodnica [Nż]
Szarlej Szpital
Szarlej Wyszyńskiego
Szarlej Osiedle Sowińskiego
Brzozowice Reymonta [Nż]
Brzozowice
Bobrowniki Rondo
Kamyce Wygoda
Kamyce Posesja 500
Kamyce Remiza [Nż]
Żychcice Pętla
Żychcice Alfred
Wojkowice Park
Wojkowice Ośrodek Zdrowia [Nż]
Wojkowice Giełda
Wojkowice Kościół
Wojkowice Spółdzielnia [Nż]
Wojkowice Długosza
Strzyżowice Podwale [Nż]
Strzyżowice Podwale Kościół
Strzyżowice Skrzyżowanie
Strzyżowice Belna 53 [Nż]
Strzyżowice Belna 125
Strzyżowice Graniczna [Nż]
Psary Skrzyżowanie
Gródków Kościół
Gródków Klinkiernia
Gródków Szkoła
Gródków Centrum Dystrybucyjne
Łagisza Pustkowie [Nż]
Łagisza Niepodległości [Nż]
Łagisza Odkrywkowa [Nż]
Łagisza Fabryka
Będzin Brzozowicka [Nż]
Będzin Targowisko
Będzin Rondo
Będzin Stadion
Będzin 11 Listopada
Będzin Dworzec PKP
Będzin Poczta [Nż]
Będzin Kościuszki
FAQ dla 104
O której zaczyna kursować autobus 104?
autobus 104 rozpoczyna kurs o 05:28 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 104?
Autobus 104 kończy kursowanie o 22:12 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 104?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 104 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 104 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 104?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 104.
Schemat trasy autobus 104 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Bytom Dworzec→Będzin Kościuszki
Rozkład jazdy autobus 104
Autobus trasa 104 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:28 - 22:12
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:28 - 22:12 | 45 - 117 |
wt | 05:28 - 22:12 | 45 - 117 |
śr | 05:28 - 22:12 | 45 - 117 |
czw | 05:28 - 22:12 | 45 - 117 |
pt | 05:28 - 22:12 | 45 - 117 |
sob | 09:35 - 22:12 | 160 - 395 |
ndz | 09:35 - 22:12 | 160 - 395 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 104 (rusza z Bytom Dworzec), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 104 (kierunek (Bytom Dworzec→Będzin Kościuszki)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 104 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 104 (kierunek: (Bytom Dworzec→Będzin Kościuszki)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
104 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 104 to Bytom Dworzec, a ostatni Będzin Kościuszki. 104 (Bytom Dworzec→Będzin Kościuszki) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 104 ma 47 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 75 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 104 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 104, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 104 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 104 (Bytom Dworzec→Będzin Kościuszki) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 104 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 104 w Wodzisław Śląski
104 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 150 - Osiedle Bór Pętla - Sosnowiec Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- T-14 - Mysłowice Poczta - Szopienice Kościół/ Rozkład
- 672N - Murcki Bielska - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 194 - Gliwice Zajezdnia - Leszczyny Czereśniowa/ Rozkład
- 739 - Księży Las - Pyskowice Plac Wyszyńskiego/ Rozkład
- 35 - Kosztowy Rynek - Czeladź Wojkowicka Pętla/ Rozkład
- 84 - Sławków Rynek - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 232 - Gliwice Europa Centralna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 206 - Kotliszowice Wieś - Ciochowice/ Rozkład
- 107 - Siemonia Kościuszki - Sączów Kościół/ Rozkład
- T-47 - Łagiewniki Targowisko - Lipiny Bukowego/ Rozkład
- M105 - Pyskowice Szpitalna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 60 - Gliwice Poniatowskiego - Trynek Toruńska/ Rozkład
- 200 - Sączów Kościół - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 663 - Chorzów Batory Pętla - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 199 - Kochłowice Kopalnia Śląsk - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 696 - Tychy Dworzec PKP - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 82 - Halemba Kopalnia - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- R - Tychy Szpital Wojewódzki - Czułów Fabryka/ Rozkład
- 910 - Katowice Dworzec - Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy/ Rozkład