Linia T-47
Lipiny Bukowego - Łagiewniki Targowisko
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus T-47 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus T-47 (Lipiny Bukowego→Łagiewniki Targowisko) ma 8 przystanków rozpoczynając z Lipiny Bukowego a kończąc na Łagiewniki Targowisko.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus T-47 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Lipiny Bukowego→Łagiewniki Targowisko (8 przystanków)
Lipiny Bukowego
Lipiny Wieczorka
Piaśniki Szpital
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Konstantego Wolnego
Łagiewniki Ostatnia [Nż]
Łagiewniki Targowisko
FAQ dla T-47
O której zaczyna kursować autobus T-47?
autobus T-47 rozpoczyna kurs o 04:03 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus T-47?
Autobus T-47 kończy kursowanie o 23:30 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus T-47?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Lipiny Bukowego - Łagiewniki Targowisko? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Lipiny Bukowego - Łagiewniki Targowisko, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego T-47 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus T-47 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus T-47?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus T-47.
Schemat trasy autobus T-47 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Lipiny Bukowego→Łagiewniki Targowisko
Rozkład jazdy autobus T-47
Autobus trasa T-47 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:03 - 23:31
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:03 - 23:31 | 30 |
wt | 04:03 - 23:31 | 30 |
śr | 04:03 - 23:31 | 30 |
czw | 04:03 - 23:31 | 30 |
pt | 04:03 - 23:31 | 30 |
sob | 04:03 - 23:30 | 30 |
ndz | 04:03 - 23:30 | 30 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii T-47 (rusza z Lipiny Bukowego), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią T-47 (kierunek (Lipiny Bukowego→Łagiewniki Targowisko)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus T-47 - opłata
Taryfy w pojeździe linii T-47 (kierunek: (Lipiny Bukowego→Łagiewniki Targowisko)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
T-47 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus T-47 to Lipiny Bukowego, a ostatni Łagiewniki Targowisko. T-47 (Lipiny Bukowego→Łagiewniki Targowisko) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: T-47 ma 8 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 12 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus T-47 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus T-47, którymi możesz podróżować.
Autobus linii T-47 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię T-47 (Lipiny Bukowego→Łagiewniki Targowisko) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii T-47 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii T-47 w Wodzisław Śląski
T-47 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 722 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 80 - Gliwice Plac Piastów - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 270 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 12 - Ligota Akademiki - Ligota Akademiki/ Rozkład
- 55 - Dąbrowa Górnicza Centrum - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 905N - Katowice Dworzec - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 185 - Brzeziny Śląskie Harcerska - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 817 - Katowice Piotra Skargi - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia/ Rozkład
- 113N - Bytom Dworzec - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 225 - Dąbie Szkoła - Najdziszów Pętla/ Rozkład
- 89 - Bielszowice Pętla - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 904N - Zagórze Zajezdnia - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 221 - Porąbka Osiedle Juliusz II - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 937 - Zarzecze Owsiana Pętla - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 222 - Bańgów Strefa Zakłady - Siemianowice Konopnickiej/ Rozkład
- 47 - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 670 - Pniowiec Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 153 - Księży Las - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 227 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 911N - Wojkowice Park - Katowice Dworzec/ Rozkład