Linia 162
Orunia Górna 01→Wrzeszcz PKP 06
ZTM Gdańsk
autobus 162 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 162 (Orunia Górna 01→Wrzeszcz PKP 06) ma 20 przystanków rozpoczynając z Orunia Górna 01 a kończąc na Wrzeszcz PKP 06.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 162 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Orunia Górna 01→Wrzeszcz PKP 06 (20 przystanków)
Orunia Górna 01
Platynowa 02
Łostowice Świętokrzyska 04
Świętokrzyska 02
Płocka 03
Przemyska 03
Wilanowska 03
Cmentarz Łostowicki 02
Emaus 04
Piekarnicza 03
Belgradzka 04
Piecewska 01
Dobrowolskiego 01
Strzelnica 01
Falista 01
Na Wzgórzu - Teatr Leśny 01
Sobótki 01
Jaśkowa Dolina 03
Galeria Bałtycka 05
Wrzeszcz PKP 06
FAQ dla 162
O której zaczyna kursować autobus 162?
autobus 162 rozpoczyna kurs o 04:42 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 162?
Autobus 162 kończy kursowanie o 22:47 w niedziela, poniedziałek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 162?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Orunia Górna 01→Wrzeszcz PKP 06? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Orunia Górna 01→Wrzeszcz PKP 06, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Gdańsk 162 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 162 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 162?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 162.
Rozkład jazdy autobus 162
Autobus trasa 162 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:42 - 22:48
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:56 - 22:47 | 20 - 30 |
wt | 04:42 - 22:48 | 12 - 22 |
śr | 04:42 - 22:48 | 12 - 22 |
czw | 04:42 - 22:48 | 16 - 22 |
pt | 04:42 - 22:48 | 16 - 22 |
sob | 04:56 - 22:47 | 20 - 26 |
ndz | 04:56 - 22:47 | 20 - 30 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 162 (rusza z Orunia Górna 01), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 162 (kierunek (Orunia Górna 01→Wrzeszcz PKP 06)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus 162 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 162 (kierunek: (Orunia Górna 01→Wrzeszcz PKP 06)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
162 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 162 to Orunia Górna 01, a ostatni Wrzeszcz PKP 06. 162 (Orunia Górna 01→Wrzeszcz PKP 06) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 162 ma 20 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 33 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 162 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 162, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 162 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 162 (Orunia Górna 01→Wrzeszcz PKP 06) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 162 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii 162 w Trójmiasto
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- 184 - Wały Piastowskie - Niedźwiednik/ Rozkład
- 210 - Dworzec Główny - Osowa PKP/ Rozkład
- 189 - Wały Piastowskie - Maćkowy/ Rozkład
- 289 - Wały Piastowskie - Maćkowy/ Rozkład
- 186 - Wały Piastowskie - Górki Wschodnie/ Rozkład
- N3 - Dworzec Główny - Wrzeszcz PKP/ Rozkład
- 232 - Dworzec Główny - Będzieszyn Panattoni/ Rozkład
- 157 - Wrzeszcz PKP - Bysewo/ Rozkład
- 249 - Wrzeszcz PKP - Wrzeszcz PKP/ Rozkład
- 171 - Oliwa - Gdynia Karwiny Nowowiczlińska/ Rozkład
- N78 - Dworzec Główny - Olszynka Niwki/ Rozkład
- 118 - Ujeścisko - Zakoniczyn/ Rozkład
- 174 - Siedlce - Stara Piła/ Rozkład
- 178 - Wały Piastowskie - Olszynka Szkoła/ Rozkład
- 155 - Łostowice Świętokrzyska - Jasień PKM/ Rozkład
- 295 - Łostowice Świętokrzyska - Zakoniczyn/ Rozkład
- 205 - Dworzec Główny - Pruszcz Komarowo/ Rozkład
- 106 - Muzeum II Wojny Światowej - Westerplatte/ Rozkład
- 166 - Muzeum II Wojny Światowej - Sztutowska/ Rozkład
- 256 - Dworzec Główny - Jankowo Gdańskie/ Rozkład