Linia 127
Oliwa PKP - Jasień PKM
ZTM Gdańsk
autobus 127 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 127 (Czarny Dwór 01→Oliwa PKP 04) ma 7 przystanków rozpoczynając z Czarny Dwór 01 a kończąc na Oliwa PKP 04.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 127 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Czarny Dwór 01→Oliwa PKP 04 (7 przystanków)
Czarny Dwór 01
Przymorze Wielkie 01
Obrońców Wybrzeża 01
Bora-Komorowskiego 04
Beniowskiego 01
Oliwa PKP 01
Oliwa PKP 04
FAQ dla 127
O której zaczyna kursować autobus 127?
autobus 127 rozpoczyna kurs o 04:34 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 127?
Autobus 127 kończy kursowanie o 20:30 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 127?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Oliwa PKP - Jasień PKM? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Oliwa PKP - Jasień PKM, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Gdańsk 127 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 127 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 127?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 127.
Rozkład jazdy autobus 127
Autobus trasa 127 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:34 - 20:30
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:40 - 20:30 | 20 |
wt | 04:34 - 20:30 | 10 |
śr | 04:34 - 20:30 | 10 |
czw | 04:34 - 20:30 | 10 |
pt | 04:34 - 20:30 | 10 |
sob | 04:40 - 20:30 | 20 |
ndz | 04:40 - 20:30 | 20 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 127 (rusza z Czarny Dwór 01), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 127 (kierunek (Czarny Dwór 01→Oliwa PKP 04)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus 127 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 127 (kierunek: (Czarny Dwór 01→Oliwa PKP 04)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
127 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 127 to Czarny Dwór 01, a ostatni Oliwa PKP 04. 127 (Czarny Dwór 01→Oliwa PKP 04) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 127 ma 7 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 8 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 127 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 127, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 127 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 127 (Czarny Dwór 01→Oliwa PKP 04) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 127 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii 127 w Trójmiasto
127 - Alternatywny kierunek
- 127 - Czarny Dwór 03→Jasień Pkm 01 / Rozkład
- 127 - Jasień Pkm 01→Grudziądzka 03 / Rozkład
- 127 - Jasień Pkm 01→Oliwa PKP 04 / Rozkład
- 127 - Jasień Pkm 01→Wrzeszcz PKP 06 / Rozkład
- 127 - Jaśkowa Dolina 03→Oliwa PKP 04 / Rozkład
- 127 - Jaśkowa Dolina 05→Jasień Pkm 01 / Rozkład
- 127 - Kilińskiego 01→Jasień Pkm 01 / Rozkład
- 127 - Oliwa PKP 04→Grudziądzka 03 / Rozkład
- 127 - Oliwa PKP 04→Jasień Pkm 01 / Rozkład
- 127 - Wrzeszcz PKP 06→Jasień Pkm 01 / Rozkład
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- N9 - Dworzec Główny - Przegalina/ Rozkład
- 171 - Oliwa - Gdynia Karwiny Nowowiczlińska/ Rozkład
- 289 - Wały Piastowskie - Maćkowy/ Rozkład
- 283 - Niedźwiednik - Nowy Port Szaniec Zachodni/ Rozkład
- 131 - Matemblewo - Olszynka Szkoła/ Rozkład
- 118 - Ujeścisko - Zakoniczyn/ Rozkład
- 156 - Ujeścisko - Kowale Szkoła Metropolitalna/ Rozkład
- 158 - Wrzeszcz PKP - Stogi/ Rozkład
- 126 - Wrzeszcz PKP - Żukowo Urząd Gminy/ Rozkład
- 255 - Łostowice Świętokrzyska - Jankowo Gdańskie/ Rozkład
- 174 - Siedlce - Stara Piła/ Rozkład
- 148 - Żabianka SKM - Nowy Port Szaniec Zachodni/ Rozkład
- 155 - Łostowice Świętokrzyska - Jasień PKM/ Rozkład
- 205 - Dworzec Główny - Pruszcz Komarowo/ Rozkład
- 168 - Wrzeszcz PKP - Kiełpino Górne/ Rozkład
- 178 - Wały Piastowskie - Olszynka Szkoła/ Rozkład
- 256 - Dworzec Główny - Jankowo Gdańskie/ Rozkład
- 143 - Oliwa PKP - Sopot Sanatorium "Leśnik"/ Rozkład
- N5 - Dworzec Główny - Pruszcz Matejki/ Rozkład
- 123 - Wały Piastowskie - Orunia Równa/ Rozkład