Linia 143
Oliwa PKP - Sopot Sanatorium "Leśnik"
ZTM Gdańsk
autobus 143 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 143 (Jelitkowo Kapliczna 03→Oliwa PKP 04) ma 7 przystanków rozpoczynając z Jelitkowo Kapliczna 03 a kończąc na Oliwa PKP 04.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 143 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Jelitkowo Kapliczna 03→Oliwa PKP 04 (7 przystanków)
Jelitkowo Kapliczna 03
Jelitkowo Kapliczna 02
Tysiąclecia 02
Piastowska 04
Poznańska 02
Oliwa PKP 05
Oliwa PKP 04
FAQ dla 143
O której zaczyna kursować autobus 143?
autobus 143 rozpoczyna kurs o 13:52 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 143?
Autobus 143 kończy kursowanie o 17:25 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 143?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Oliwa PKP - Sopot Sanatorium "Leśnik"? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Oliwa PKP - Sopot Sanatorium "Leśnik", który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Gdańsk 143 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 143 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 143?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 143.
Rozkład jazdy autobus 143
Autobus trasa 143 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 13:52 - 17:25
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 22:00 | Pojedynczy odjazd |
wt | 13:52 - 17:25 | 213 |
śr | 13:52 - 17:25 | 213 |
czw | 13:52 - 17:25 | 213 |
pt | 13:52 - 17:25 | 213 |
sob | 22:00 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 22:00 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 143 (rusza z Jelitkowo Kapliczna 03), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 143 (kierunek (Jelitkowo Kapliczna 03→Oliwa PKP 04)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus 143 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 143 (kierunek: (Jelitkowo Kapliczna 03→Oliwa PKP 04)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
143 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 143 to Jelitkowo Kapliczna 03, a ostatni Oliwa PKP 04. 143 (Jelitkowo Kapliczna 03→Oliwa PKP 04) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 143 ma 7 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 7 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 143 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 143, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 143 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 143 (Jelitkowo Kapliczna 03→Oliwa PKP 04) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 143 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii 143 w Trójmiasto
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- 267 - Wały Piastowskie - Bysewo/ Rozkład
- 107 - Pruszcz Komarowo - Pruszcz Urząd Skarbowy/ Rozkład
- 232 - Dworzec Główny - Będzieszyn Panattoni/ Rozkład
- 157 - Wrzeszcz PKP - Bysewo/ Rozkład
- 171 - Oliwa - Gdynia Karwiny Nowowiczlińska/ Rozkład
- 120 - Łostowice Świętokrzyska - Port Lotniczy/ Rozkład
- 175 - Siedlce - Maćkowy/ Rozkład
- 130 - Muzeum II Wojny Światowej - Jasień PKM/ Rozkład
- N5 - Dworzec Główny - Pruszcz Matejki/ Rozkład
- 208 - Muzeum II Wojny Światowej - Łostowice Świętokrzyska/ Rozkład
- 189 - Wały Piastowskie - Maćkowy/ Rozkład
- N1 - Jaworzniaków - Osowa PKP/ Rozkład
- 512 - Sobieszewo - Przegalina
- 115 - Wrzeszcz PKP - Jaworzniaków/ Rozkład
- 258 - Wrzeszcz PKP - Stogi/ Rozkład
- 149 - Wrzeszcz PKP - Wrzeszcz PKP/ Rozkład
- 132 - Wały Piastowskie - Pruszcz Zastawna/Rondo/ Rozkład
- 168 - Wrzeszcz PKP - Kiełpino Górne/ Rozkład
- 123 - Wały Piastowskie - Orunia Równa/ Rozkład
- N8 - Dworzec Główny - Górki Zachodnie/ Rozkład