Linia N9
Dworzec Główny - Przegalina
ZTM Gdańsk
autobus N9 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus N9 (Dworzec Główny 07→Przegalina 02) ma 43 przystanków rozpoczynając z Dworzec Główny 07 a kończąc na Przegalina 02.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus N9 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 22:58. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus N9 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Dworzec Główny 07→Przegalina 02 (43 przystanków)
Dworzec Główny 07
Dworzec Główny 08
Brama Wyżynna 04
Żabi Kruk 04
Chmielna 04
Akademia Muzyczna 04
Brama Żuławska 04
Mostek 02
Miałki Szlak 02
Węzeł Elbląska 02
Błonia 02
Tarcice 02
Michałki 02
Rafineria 02
Przejazdowo Makro 02
Przejazdowo Sezonowa 04
Przejazdowo Hotel 01
Przejazdowo Łąkowa 02
Bogatka III 02
Bogatka II 02
Bogatka I 02
Wiślinka Szkoła 08
Wiślinka Piaskowa 10
Sobieszewo 01
Falowa 02
Kanałowa 02
Turystyczna 02
Forsycji 02
Pole Namiotowe 02
Lazurowa 02
Orlinki 02
Kwiatowa 02
Boguckiego 02
Trałowa - Szkoła 02
Kempingowa 02
Węgorzowa 02
Przystań 02
Świbnieńska I 02
Świbnieńska II 02
Uzdrowiskowa 02
Świbnieńska III 02
Przegalińska 02
Przegalina 02
FAQ dla N9
O której zaczyna kursować autobus N9?
autobus N9 rozpoczyna kurs o 22:58 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus N9?
Autobus N9 kończy kursowanie o 22:58 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus N9?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Dworzec Główny - Przegalina? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Dworzec Główny - Przegalina, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Gdańsk N9 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus N9 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus N9?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus N9.
Rozkład jazdy autobus N9
Autobus trasa N9 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 22:58
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 22:58 | Pojedynczy odjazd |
wt | 22:58 | Pojedynczy odjazd |
śr | 22:58 | Pojedynczy odjazd |
czw | 22:58 | Pojedynczy odjazd |
pt | 22:58 | Pojedynczy odjazd |
sob | 22:58 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 22:58 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii N9 (rusza z Dworzec Główny 07), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią N9 (kierunek (Dworzec Główny 07→Przegalina 02)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus N9 - opłata
Taryfy w pojeździe linii N9 (kierunek: (Dworzec Główny 07→Przegalina 02)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
N9 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus N9 to Dworzec Główny 07, a ostatni Przegalina 02. N9 (Dworzec Główny 07→Przegalina 02) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: N9 ma 43 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 48 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus N9 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus N9, którymi możesz podróżować.
Autobus linii N9 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię N9 (Dworzec Główny 07→Przegalina 02) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii N9 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii N9 w Trójmiasto
N9 - Alternatywny kierunek
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- 149 - Wrzeszcz PKP - Wrzeszcz PKP/ Rozkład
- 262 - Wrzeszcz PKP - Jaworzniaków/ Rozkład
- 232 - Dworzec Główny - Będzieszyn Panattoni/ Rozkład
- 168 - Wrzeszcz PKP - Kiełpino Górne/ Rozkład
- 207 - Dworzec Główny - Pruszcz Komarowo/ Rozkład
- 179 - Oliwa - Osowa PKP/ Rozkład
- 127 - Oliwa PKP - Jasień PKM/ Rozkład
- 258 - Wrzeszcz PKP - Stogi/ Rozkład
- 158 - Wrzeszcz PKP - Stogi/ Rozkład
- N78 - Dworzec Główny - Olszynka Niwki/ Rozkład
- N3 - Dworzec Główny - Wrzeszcz PKP/ Rozkład
- 138 - Wały Piastowskie - Westerplatte/ Rozkład
- 176 - Łostowice Świętokrzyska - Borkowo Szkoła
- 155 - Łostowice Świętokrzyska - Jasień PKM/ Rozkład
- 110 - Wrzeszcz PKP - Port Lotniczy/ Rozkład
- 157 - Wrzeszcz PKP - Bysewo/ Rozkład
- 100 - Dworzec Główny - Targ Rybny/ Rozkład
- 200 - Dworzec Główny - Pruszcz Osiedle Wschód/ Rozkład
- 210 - Dworzec Główny - Osowa PKP/ Rozkład
- 111 - Wały Piastowskie - Górki Zachodnie/ Rozkład