Linia 136
Wrzeszcz PKP - Niedźwiednik
ZTM Gdańsk
autobus 136 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 136 (Niedźwiednik 02→Galeria Bałtycka 07) ma 9 przystanków rozpoczynając z Niedźwiednik 02 a kończąc na Galeria Bałtycka 07.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 136 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 23:05. Kursuje w tym tygodniu w: wtorek, środa, czwartek, piątek.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 136 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Niedźwiednik 02→Galeria Bałtycka 07 (9 przystanków)
Niedźwiednik 02
Niedźwiednik 01
Podkarpacka 02
Potokowa 01
Trawki 03
Srebrniki 01
Chrzanowskiego 01
Zabytkowa 01
Galeria Bałtycka 07
FAQ dla 136
O której zaczyna kursować autobus 136?
autobus 136 rozpoczyna kurs o 23:05 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 136?
Autobus 136 kończy kursowanie o 23:05 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 136?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wrzeszcz PKP - Niedźwiednik? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wrzeszcz PKP - Niedźwiednik, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Gdańsk 136 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 136 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 136?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 136.
Rozkład jazdy autobus 136
Autobus 136 kursuje w następujące dni: wtorek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 23:05
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | 23:05 | Pojedynczy odjazd |
śr | 23:05 | Pojedynczy odjazd |
czw | 23:05 | Pojedynczy odjazd |
pt | 23:05 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 136 (rusza z Niedźwiednik 02), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 136 (kierunek (Niedźwiednik 02→Galeria Bałtycka 07)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus 136 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 136 (kierunek: (Niedźwiednik 02→Galeria Bałtycka 07)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
136 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 136 to Niedźwiednik 02, a ostatni Galeria Bałtycka 07. 136 (Niedźwiednik 02→Galeria Bałtycka 07) kursuje wtorek, środa, czwartek, piątek.
Dodatkowe informacje: 136 ma 9 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 11 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 136 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 136, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 136 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 136 (Niedźwiednik 02→Galeria Bałtycka 07) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 136 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii 136 w Trójmiasto
136 - Alternatywny kierunek
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- 111 - Wały Piastowskie - Górki Zachodnie/ Rozkład
- 186 - Wały Piastowskie - Górki Wschodnie/ Rozkład
- 267 - Wały Piastowskie - Bysewo/ Rozkład
- 269 - Osiedle Barniewice - Kukawka/ Rozkład
- 155 - Łostowice Świętokrzyska - Jasień PKM/ Rozkład
- 258 - Wrzeszcz PKP - Stogi/ Rozkład
- 148 - Żabianka SKM - Nowy Port Szaniec Zachodni/ Rozkład
- 167 - Wały Piastowskie - Bysewo/ Rozkład
- N14 - Żabianka SKM - Olimpijska/ Rozkład
- 213 - Łostowice Świętokrzyska - Kowale Szkoła Metropolitalna/ Rozkład
- 262 - Wrzeszcz PKP - Jaworzniaków/ Rozkład
- 283 - Niedźwiednik - Nowy Port Szaniec Zachodni/ Rozkład
- 205 - Dworzec Główny - Pruszcz Komarowo/ Rozkład
- 113 - Orunia Gościnna - Olimpijska/ Rozkład
- 162 - Wrzeszcz PKP - Orunia Górna/ Rozkład
- N3 - Dworzec Główny - Wrzeszcz PKP/ Rozkład
- 156 - Ujeścisko - Kowale Szkoła Metropolitalna/ Rozkład
- 116 - Wrzeszcz PKP - Matemblewo/ Rozkład
- 189 - Wały Piastowskie - Maćkowy/ Rozkład
- 174 - Siedlce - Stara Piła/ Rozkład