Linia 144
Prądnik Biały — Rżąka
MPK Kraków
autobus 144 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 144 (Prądnik Biały) ma 28 przystanków rozpoczynając z Rżąka a kończąc na Prądnik Biały.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 144 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Prądnik Biały (28 przystanków)
Rżąka
Jerzmanowskiego
Prokocim Szpital
Wlotowa
Bieżanowska
Malborska
Makowa
Kamieńskiego
Bonarka
Kamieńskiego Wiadukt (Nż)
Rondo Matecznego
Ludwinów
Rondo Grunwaldzkie
Konopnickiej
Jubilat
Muzeum Narodowe
Czarnowiejska
Kawiory
Biprostal
Mazowiecka
Łobzów Ska
Stachiewicza
Makowskiego
Batalionu 'Skała' Ak
Wyki
Vetulaniego
Pachońskiego P+R
Prądnik Biały
FAQ dla 144
O której zaczyna kursować autobus 144?
autobus 144 rozpoczyna kurs o 04:21 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.
O której kończy kursować autobus 144?
Autobus 144 kończy kursowanie o 22:44 w niedziela, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 144?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Prądnik Biały — Rżąka? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Prądnik Biały — Rżąka, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 144?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 144.
Rozkład jazdy autobus 144
Autobus trasa 144 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:21 - 23:01
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:21 - 23:01 | 15 - 20 |
wt | 04:21 - 23:01 | 15 - 20 |
śr | 04:21 - 23:01 | 15 - 20 |
czw | 04:21 - 23:01 | 15 - 20 |
pt | 04:44 - 22:44 | 20 - 30 |
sob | 04:44 - 22:44 | 20 - 30 |
ndz | 04:44 - 22:44 | 20 - 30 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 144 (rusza z Rżąka), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 144 (kierunek (Prądnik Biały)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 144 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 144 (kierunek: (Prądnik Biały)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
144 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 144 to Rżąka, a ostatni Prądnik Biały. 144 (Prądnik Biały) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 144 ma 28 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 43 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 144 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 144, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 144 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 144 (Prądnik Biały) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 144 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 144 w Kraków
144 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 219 - Jeziorzany Pętla — Os. PodwawelskieJeziorzany Pętla — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 192 - Olszanica Bory — Dworzec Główny WschódOlszanica Bory — Dworzec Główny Wschód/ Rozkład
- 182 - Dworzec Główny Wschód — Os. Na StokuDworzec Główny Wschód — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 290 - Pękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+RPękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 174 - Os. Kurdwanów — KombinatOs. Kurdwanów — Kombinat/ Rozkład
- 937 - Owczary Pętla — Krowodrza Górka P+ROwczary Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 134 - Salwator — ZOOSalwator — ZOO/ Rozkład
- 149 - Lesisko — Szpital OkulistycznyLesisko — Szpital Okulistyczny/ Rozkład
- 209 - Morawica Centrum — Os. PodwawelskieMorawica Centrum — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 476 - Czerwone Maki P+R — Kostrze OSPCzerwone Maki P+R — Kostrze OSP/ Rozkład
- 610 - Prądnik Czerwony — Borek FałęckiPrądnik Czerwony — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 223 - Brzeźnica Dworzec — SkawinaBrzeźnica Dworzec — Skawina/ Rozkład
- 213 - Krzęcin Pętla — Czerwone Maki P+RKrzęcin Pętla — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 502 - Salwator — Aleja PrzyjaźniSalwator — Aleja Przyjaźni/ Rozkład
- 227 - Górna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+RGórna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 193 - Górka Narodowa P+R — LesiskoGórka Narodowa P+R — Lesisko/ Rozkład
- 249 - Czernichów Rynek — Os. PodwawelskieCzernichów Rynek — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 178 - Mistrzejowice — ŁagiewnikiMistrzejowice — Łagiewniki/ Rozkład
- 405 - Cmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik CzerwonyCmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 111 - Pleszów — PleszówPleszów — Pleszów/ Rozkład