Linia 147
Chebzie Dworzec PKP - Orzegów Waniora
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 147 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 147 (Chebzie Dworzec PKP→Orzegów Waniora) ma 16 przystanków rozpoczynając z Chebzie Dworzec PKP a kończąc na Orzegów Waniora.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 147 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 22:15. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 147 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Chebzie Dworzec PKP→Orzegów Waniora (16 przystanków)
Chebzie Dworzec PKP
Ruda Urząd Skarbowy
Ruda Magazynowa
Ruda Rsm
Ruda Wolności
Ruda Dworzec PKP
Ruda Starowiejska
Ruda Szkoła
Ruda Park Kozioła
Ruda Matejki
Orzegów Most
Orzegów Orzegowska
Godula Osiedle
Godula Plac Niepodległości
Godula Inkubator
Orzegów Waniora
FAQ dla 147
O której zaczyna kursować autobus 147?
autobus 147 rozpoczyna kurs o 22:15 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 147?
Autobus 147 kończy kursowanie o 22:15 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 147?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Chebzie Dworzec PKP - Orzegów Waniora? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Chebzie Dworzec PKP - Orzegów Waniora, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 147 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 147 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 147?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 147.
Schemat trasy autobus 147 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Chebzie Dworzec PKP→Orzegów Waniora
Rozkład jazdy autobus 147
Autobus trasa 147 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 22:15
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 22:15 | Pojedynczy odjazd |
wt | 22:15 | Pojedynczy odjazd |
śr | 22:15 | Pojedynczy odjazd |
czw | 22:15 | Pojedynczy odjazd |
pt | 22:15 | Pojedynczy odjazd |
sob | 22:15 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 22:15 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 147 (rusza z Chebzie Dworzec PKP), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 147 (kierunek (Chebzie Dworzec PKP→Orzegów Waniora)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 147 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 147 (kierunek: (Chebzie Dworzec PKP→Orzegów Waniora)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
147 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 147 to Chebzie Dworzec PKP, a ostatni Orzegów Waniora. 147 (Chebzie Dworzec PKP→Orzegów Waniora) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 147 ma 16 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 25 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 147 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 147, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 147 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 147 (Chebzie Dworzec PKP→Orzegów Waniora) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 147 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 147 w Wodzisław Śląski
147 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 169 - Górniki Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 723 - Czeladź Stare Miasto - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 119 - Strąków Pętla - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 296 - Ochojec Szpital - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 79 - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 64 - Stare Tarnowice Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 662 - Dąb Silesia City Center - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 9 - Katowice Dworzec - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 920 - Szopienice Bednorza - Katowice Aleja Korfantego/ Rozkład
- 143 - Tarnowskie Góry Dworzec - Nowa Wieś Pętla/ Rozkład
- 600 - Katowice Ceglana Szpital Kliniczny - Zawodzie Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- T-3 - Mikulczyce Zwrotnicza - Zabrze Plac Teatralny/ Rozkład
- 84 - Sławków Rynek - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 1N - Katowice Dworzec - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 31 - Tychy Fiat Auto-Hit - Tychy Dworzec PKP/ Rozkład
- 696 - Tychy Dworzec PKP - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- M1 - Katowice Mickiewicza - Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa/ Rozkład
- 206 - Kotliszowice Wieś - Ciochowice/ Rozkład
- 230 - Godula Plac Niepodległości - Halemba Pętla/ Rozkład
- 8 - Gliwice Lipowa - Gliwice Lipowa/ Rozkład