Linia 232
Dworzec Główny - Będzieszyn Panattoni
ZTM Gdańsk
autobus 232 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 232 (Będzieszyn Panattoni 01→Dworzec Główny 07) ma 21 przystanków rozpoczynając z Będzieszyn Panattoni 01 a kończąc na Dworzec Główny 07.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 232 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Będzieszyn Panattoni 01→Dworzec Główny 07 (21 przystanków)
Będzieszyn Panattoni 01
Pruszcz Gdański Zastawna/Rondo 50
Pruszcz Gdański Zastawna 01
Pruszcz Gdański Fabryczny 01
Pruszcz Gdański Batalionów Chłopskich 01
Pruszcz Gdański Nowowiejskiego 01
Pruszcz Gdański Matejki 01
Pruszcz Gdański Chopina 01
Pruszcz Gdański Przemysłowa 01
Pruszcz Gdański Radunica 01
Ostróżek 01
Niegowska 01
Ukośna 01
Urząd Dozoru Technicznego 01
Nowiny 01
Gościnna 01
Rejtana 01
Sandomierska 01
Toruńska 01
Brama Wyżynna 05
Dworzec Główny 07
FAQ dla 232
O której zaczyna kursować autobus 232?
autobus 232 rozpoczyna kurs o 04:48 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 232?
Autobus 232 kończy kursowanie o 19:32 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 232?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Dworzec Główny - Będzieszyn Panattoni? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Dworzec Główny - Będzieszyn Panattoni, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 232?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 232.
Rozkład jazdy autobus 232
Autobus 232 kursuje w następujące dni: wtorek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 04:48 - 19:32
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | 04:48 - 19:32 | 30 - 84 |
śr | 04:48 - 19:32 | 30 - 84 |
czw | 04:48 - 19:32 | 30 - 84 |
pt | 04:48 - 19:32 | 30 - 84 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 232 (rusza z Będzieszyn Panattoni 01), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 232 (kierunek (Będzieszyn Panattoni 01→Dworzec Główny 07)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus 232 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 232 (kierunek: (Będzieszyn Panattoni 01→Dworzec Główny 07)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
232 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 232 to Będzieszyn Panattoni 01, a ostatni Dworzec Główny 07. 232 (Będzieszyn Panattoni 01→Dworzec Główny 07) kursuje wtorek, środa, czwartek, piątek.
Dodatkowe informacje: 232 ma 21 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 37 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 232 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 232, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 232 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 232 (Będzieszyn Panattoni 01→Dworzec Główny 07) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 232 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii 232 w Trójmiasto
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- 149 - Wrzeszcz PKP - Wrzeszcz PKP/ Rozkład
- 162 - Wrzeszcz PKP - Orunia Górna/ Rozkład
- 111 - Wały Piastowskie - Górki Zachodnie/ Rozkład
- 167 - Wały Piastowskie - Bysewo/ Rozkład
- 169 - Oliwa - Owczarnia/ Rozkład
- 256 - Dworzec Główny - Jankowo Gdańskie/ Rozkład
- 178 - Wały Piastowskie - Olszynka Szkoła/ Rozkład
- N8 - Dworzec Główny - Górki Zachodnie/ Rozkład
- 269 - Osiedle Barniewice - Kukawka/ Rozkład
- N9 - Dworzec Główny - Przegalina/ Rozkład
- 268 - Jasień PKM - Smęgorzyno/ Rozkład
- N5 - Dworzec Główny - Pruszcz Matejki/ Rozkład
- 207 - Dworzec Główny - Pruszcz Komarowo/ Rozkład
- N2 - Maćkowy - Grudziądzka/ Rozkład
- 115 - Wrzeszcz PKP - Jaworzniaków/ Rozkład
- 255 - Łostowice Świętokrzyska - Jankowo Gdańskie/ Rozkład
- 210 - Dworzec Główny - Osowa PKP/ Rozkład
- 126 - Wrzeszcz PKP - Żukowo Urząd Gminy/ Rozkład
- N78 - Dworzec Główny - Olszynka Niwki/ Rozkład