Linia 164
Piaski Nowe — Mydlniki Wapiennik P+R
MPK Kraków
autobus 164 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 164 (Mydlniki Wapiennik P+R) ma 30 przystanków rozpoczynając z Piaski Nowe a kończąc na Mydlniki Wapiennik P+R.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 164 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Mydlniki Wapiennik P+R (30 przystanków)
Piaski Nowe
Nowosądecka
Wola Duchacka
Zajezdnia Wola Duchacka
Puszkarska
Kamieńskiego Wiadukt (Nż)
Rondo Matecznego
Ludwinów
Rondo Grunwaldzkie
Konopnickiej
Jubilat
Muzeum Narodowe
Czarnowiejska
Kawiory
Miasteczko Studenckie Agh
Przybyszewskiego
Armii Krajowej
Zarzecze
Bronowice Ska
Bronowice Ska
Bronowice Małe
Giełda Balicka (Nż)
Lindego (Nż)
Ur Balicka
Młynówka Ska (Nż)
Godlewskiego
Zakliki (Nż)
Wierzyńskiego
Cmentarz Mydlniki (Nż)
Mydlniki Wapiennik P+R
FAQ dla 164
O której zaczyna kursować autobus 164?
autobus 164 rozpoczyna kurs o 04:13 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 164?
Autobus 164 kończy kursowanie o 22:44 w sobota.
Za ile przyjedzie autobus 164?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Piaski Nowe — Mydlniki Wapiennik P+R? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Piaski Nowe — Mydlniki Wapiennik P+R, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 164 autobus jeździ w Boże Ciało?
Autobus 164 może zmienić godziny kursowania w Boże Ciało. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 164?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 164.
Rozkład jazdy autobus 164
Autobus 164 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 04:13 - 22:48
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:13 - 22:48 | 15 - 20 |
wt | 04:13 - 22:48 | 15 - 20 |
śr | 04:13 - 22:48 | 15 - 20 |
czw | 04:13 - 22:48 | 15 - 20 |
pt | 04:13 - 22:48 | 15 - 20 |
sob | 04:19 - 22:44 | 20 - 30 |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 164 (rusza z Piaski Nowe), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 164 (kierunek (Mydlniki Wapiennik P+R)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 164 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 164 (kierunek: (Mydlniki Wapiennik P+R)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
164 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 164 to Piaski Nowe, a ostatni Mydlniki Wapiennik P+R. 164 (Mydlniki Wapiennik P+R) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 164 ma 30 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 47 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 164 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 164, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 164 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 164 (Mydlniki Wapiennik P+R) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 164 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 164 w Kraków
164 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 122 - Zesławice — Aleja PrzyjaźniZesławice — Aleja Przyjaźni/ Rozkład
- 469 - Piaski Wielkie — Piaski WielkiePiaski Wielkie — Piaski Wielkie/ Rozkład
- 184 - Prądnik Czerwony — StarowiślnaPrądnik Czerwony — Starowiślna/ Rozkład
- 120 - Bronowice Małe — Nowy KleparzBronowice Małe — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 283 - Skawina — Czerwone Maki P+RSkawina — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 121 - Kliny Poranne — Borek FałęckiKliny Poranne — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 307 - Michałowice P+R — Cracovia StadionMichałowice P+R — Cracovia Stadion/ Rozkład
- 101 - Kopiec Kościuszki — Os. PodwawelskieKopiec Kościuszki — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 193 - Górka Narodowa P+R — LesiskoGórka Narodowa P+R — Lesisko/ Rozkład
- 295 - Grabie Pętla — Skawina SCKGrabie Pętla — Skawina SCK/ Rozkład
- 268 - Bronowice Małe — Karniowice PętlaBronowice Małe — Karniowice Pętla/ Rozkład
- 169 - Prądnik Biały Wschód — Zajezdnia Wola DuchackaPrądnik Biały Wschód — Zajezdnia Wola Duchacka/ Rozkład
- 263 - Radziszów PKP — Czerwone Maki P+RRadziszów PKP — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 207 - Trojanowice Pętla — Krowodrza Górka P+RTrojanowice Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 915 - Świątniki Górne Urząd Miasta i Gminy — ŁagiewnikiŚwiątniki Górne Urząd Miasta i Gminy — Łagiewniki
- 662 - Czerwone Maki P+R — Plac Centralny im. R. ReaganaCzerwone Maki P+R — Plac Centralny im. R. Reagana/ Rozkład
- 149 - Lesisko — Szpital OkulistycznyLesisko — Szpital Okulistyczny/ Rozkład
- 280 - Owczary Pętla — Górka Narodowa P+ROwczary Pętla — Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 159 - Cichy Kącik — Os. PiastówCichy Kącik — Os. Piastów/ Rozkład