Linia 184
Prądnik Czerwony — Starowiślna
MPK Kraków
autobus 184 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 184 (Prądnik Czerwony) ma 18 przystanków rozpoczynając z Starowiślna a kończąc na Prądnik Czerwony.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 184 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Prądnik Czerwony (18 przystanków)
Starowiślna
Starowiślna
Grzegórzecka 5
Rondo Grzegórzeckie
Rondo Mogilskie
Cmentarz Rakowicki
Narzymskiego
Pilotów
Rondo Młyńskie
Miechowity
Rondo Barei
Promienistych
Majora
Sudolska
Powstańców
Powstańców Garaże
Prądnik Czerwony
Prądnik Czerwony
FAQ dla 184
O której zaczyna kursować autobus 184?
autobus 184 rozpoczyna kurs o 04:59 w niedziela, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 184?
Autobus 184 kończy kursowanie o 22:59 w niedziela, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 184?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Prądnik Czerwony — Starowiślna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Prądnik Czerwony — Starowiślna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 184?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 184.
Rozkład jazdy autobus 184
Autobus trasa 184 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:15 - 23:09
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:15 - 23:09 | 15 - 20 |
wt | 05:15 - 23:09 | 15 - 20 |
śr | 05:15 - 23:09 | 15 - 20 |
czw | 05:15 - 23:09 | 15 - 20 |
pt | 04:59 - 22:59 | 20 - 30 |
sob | 04:59 - 22:59 | 20 - 30 |
ndz | 04:59 - 22:59 | 20 - 30 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 184 (rusza z Starowiślna), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 184 (kierunek (Prądnik Czerwony)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 184 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 184 (kierunek: (Prądnik Czerwony)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
184 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 184 to Starowiślna, a ostatni Prądnik Czerwony. 184 (Prądnik Czerwony) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 184 ma 18 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 25 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 184 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 184, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 184 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 184 (Prądnik Czerwony) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 184 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 184 w Kraków
184 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 180 - Grębałów — Os. Na StokuGrębałów — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 182 - Dworzec Główny Wschód — Os. Na StokuDworzec Główny Wschód — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 917 - Górna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+RGórna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 217 - Węgrzce Pętla — Górka Narodowa P+RWęgrzce Pętla — Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 608 - Pod Fortem — Os. Na StokuPod Fortem — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 307 - Michałowice P+R — Cracovia StadionMichałowice P+R — Cracovia Stadion/ Rozkład
- 242 - Krzysztoforzyce Pętla — KombinatKrzysztoforzyce Pętla — Kombinat/ Rozkład
- 494 - Azory — Pod FortemAzory — Pod Fortem/ Rozkład
- 300 - Os. Podwawelskie — Kraków AirportOs. Podwawelskie — Kraków Airport/ Rozkład
- 664 - Bronowice Małe — Os. PiastówBronowice Małe — Os. Piastów/ Rozkład
- 283 - Skawina — Czerwone Maki P+RSkawina — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 265 - Konary Pętla — Borek FałęckiKonary Pętla — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 603 - Czyżyny Dworzec — Na ZałęczuCzyżyny Dworzec — Na Załęczu/ Rozkład
- 605 - Teatr Słowackiego — ZłocieńTeatr Słowackiego — Złocień/ Rozkład
- 230 - Ujazd Pętla — Bronowice MałeUjazd Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 420 - Tonie — Nowy KleparzTonie — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 169 - Prądnik Biały Wschód — Zajezdnia Wola DuchackaPrądnik Biały Wschód — Zajezdnia Wola Duchacka/ Rozkład
- 422 - Zesławice — Aleja PrzyjaźniZesławice — Aleja Przyjaźni/ Rozkład
- 175 - Sidzina — Borek FałęckiSidzina — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 140 - Radzikowskiego Osiedle — Nowy KleparzRadzikowskiego Osiedle — Nowy Kleparz/ Rozkład