Linia 165
Obroki Elkop - Osiedle Tysiąclecia Pętla
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 165 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 165 (Obroki Elkop→Osiedle Tysiąclecia Pętla) ma 35 przystanków rozpoczynając z Obroki Elkop a kończąc na Osiedle Tysiąclecia Pętla.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 165 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Obroki Elkop→Osiedle Tysiąclecia Pętla (35 przystanków)
Obroki Elkop
Obroki Hale Targowe
Obroki Dulęby
Osiedle Witosa II
Osiedle Witosa Centrum
Osiedle Witosa Plac Św. Herberta
Osiedle Witosa Droga Kochłowicka
Chorzów Batory Rondo Gębały
Chorzów Batory Klonowa
Chorzów Batory Pętla
Chorzów Batory Czempiela
Chorzów Batory Graniczna
Chorzów Batory Kaliny
Chorzów Batory Farna
Chorzów Batory 16 Lipca
Chorzów Racławicka Ops
Klimzowiec Racławicka
Chorzów Dom Działkowca
Chorzów Szkoła Niewidomych
Chorzów Hajducka
Chorzów Hala Sportowa
Chorzów Raciborska
Chorzów Centrum Edukacji
Chorzów Amelung Tymczasowy
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Janasa
Chorzów Mariańska
Chorzów Krzyżowa
Chorzów Nowa
Chorzów Plac Powstańców Śl.
Chorzów Estakada
Chorzów Młodzieżowa
Klimzowiec Gałeczki
Klimzowiec Wojska Polskiego
Osiedle Tysiąclecia Pętla
FAQ dla 165
O której zaczyna kursować autobus 165?
autobus 165 rozpoczyna kurs o 04:37 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 165?
Autobus 165 kończy kursowanie o 22:10 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 165?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Obroki Elkop - Osiedle Tysiąclecia Pętla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Obroki Elkop - Osiedle Tysiąclecia Pętla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 165 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 165 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 165?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 165.
Schemat trasy autobus 165 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Obroki Elkop→Osiedle Tysiąclecia Pętla
Rozkład jazdy autobus 165
Autobus trasa 165 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:37 - 22:10
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:37 - 22:10 | 30 - 73 |
wt | 04:37 - 22:10 | 30 - 73 |
śr | 04:37 - 22:10 | 30 - 73 |
czw | 04:37 - 22:10 | 30 - 73 |
pt | 04:37 - 22:10 | 30 - 73 |
sob | 06:10 - 22:10 | 75 - 90 |
ndz | 06:10 - 22:10 | 75 - 150 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 165 (rusza z Obroki Elkop), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 165 (kierunek (Obroki Elkop→Osiedle Tysiąclecia Pętla)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 165 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 165 (kierunek: (Obroki Elkop→Osiedle Tysiąclecia Pętla)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
165 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 165 to Obroki Elkop, a ostatni Osiedle Tysiąclecia Pętla. 165 (Obroki Elkop→Osiedle Tysiąclecia Pętla) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 165 ma 35 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 62 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 165 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 165, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 165 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 165 (Obroki Elkop→Osiedle Tysiąclecia Pętla) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 165 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 165 w Wodzisław Śląski
165 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 788 - Tychy Jana Pawła II - Mysłowice Bytomska/ Rozkład
- 181 - Pszczyna Centrum Przesiadkowe - Bieruń Plac Nobla/ Rozkład
- 906N - Giszowiec Kolista Pętla - Katowice Dworzec/ Rozkład
- S8 - Katowice Sądowa - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 51 - Osiedle Tysiąclecia Pętla - Ligota Akademiki/ Rozkład
- 716 - Korzeniec Rondo - Dąbrowa Górnicza Centrum/ Rozkład
- 164 - Osiedle Wieczorka Dworzec - Dołki Kaplica/ Rozkład
- 225 - Dąbie Szkoła - Najdziszów Pętla/ Rozkład
- 738 - Siewierz Dom Kultury - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 69 - Woszczyce Centrum - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 138 - Ochojec Szpital - Ochojec Szpital/ Rozkład
- 157 - Tychy Szpital Wojewódzki - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 672 - Wesoła Kopalnia - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 116 - Dąbrowa Górnicza Aleja Róż - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 920 - Szopienice Bednorza - Katowice Aleja Korfantego/ Rozkład
- 56 - Wola Skrzyżowanie - Hołdunów Pętla/ Rozkład
- 36 - Ligota Akademiki - Tychy Zajezdnia/ Rozkład
- 246 - Ożarowice Urząd Gminy - Tąpkowice Szkoła/ Rozkład
- 174 - Sowice Czarna Huta - Bobrowniki Śląskie/ Rozkład