Linia 233
Skawina — Czerwone Maki P+R
MPK Kraków
autobus 233 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 233 (Czerwone Maki P+R) ma 21 przystanków rozpoczynając z Skawina a kończąc na Czerwone Maki P+R.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 233 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Czerwone Maki P+R (21 przystanków)
Skawina
Skawina Ajka
Skawina Popiełuszki
Skawina 29 Listopada
Skawina Starostwo Powiatowe
Skawina Ogrody (Nż)
Skawina Kopernika (Nż)
Skawina Cmentarz Komunalny
Skawina Wyspiańskiego Szkoła (Nż)
Skawina Korabniki
Skawina Graniczna (Nż)
Nałkowskiej
Sidzina
Sapalskiego (Nż)
Warchałowskiego
Wrony
Baczyńskiego
Skotniki
Babińskiego
Bunscha
Czerwone Maki P+R
FAQ dla 233
O której zaczyna kursować autobus 233?
autobus 233 rozpoczyna kurs o 04:47 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 233?
Autobus 233 kończy kursowanie o 23:15 w niedziela, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 233?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Skawina — Czerwone Maki P+R? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Skawina — Czerwone Maki P+R, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 233 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 233 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 233?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 233.
Rozkład jazdy autobus 233
Autobus trasa 233 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:47 - 23:31
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:47 - 23:31 | 40 - 50 |
wt | 04:47 - 23:31 | 40 - 50 |
śr | 04:47 - 23:31 | 40 - 50 |
czw | 04:47 - 23:31 | 40 - 50 |
pt | 04:47 - 23:15 | 35 - 55 |
sob | 04:47 - 23:15 | 35 - 55 |
ndz | 04:47 - 23:15 | 35 - 55 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 233 (rusza z Skawina), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 233 (kierunek (Czerwone Maki P+R)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 233 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 233 (kierunek: (Czerwone Maki P+R)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
233 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 233 to Skawina, a ostatni Czerwone Maki P+R. 233 (Czerwone Maki P+R) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 233 ma 21 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 29 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 233 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 233, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 233 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 233 (Czerwone Maki P+R) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 233 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 233 w Kraków
233 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 270 - Pielgrzymowice Pętla — Prądnik CzerwonyPielgrzymowice Pętla — Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 198 - Zakole — MistrzejowiceZakole — Mistrzejowice/ Rozkład
- 207 - Trojanowice Pętla — Krowodrza Górka P+RTrojanowice Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 937 - Owczary Pętla — Krowodrza Górka P+ROwczary Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 608 - Pod Fortem — Os. Na StokuPod Fortem — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 101 - Kopiec Kościuszki — Os. PodwawelskieKopiec Kościuszki — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 278 - Krzeszowice Dworzec Autobusowy — Bronowice MałeKrzeszowice Dworzec Autobusowy — Bronowice Małe/ Rozkład
- 310 - Będkowice Pętla — Cracovia StadionBędkowice Pętla — Cracovia Stadion/ Rozkład
- 196 - Kozienicka — ŁagiewnikiKozienicka — Łagiewniki/ Rozkład
- 136 - Łagiewniki — Pod FortemŁagiewniki — Pod Fortem/ Rozkład
- 149 - Lesisko — Szpital OkulistycznyLesisko — Szpital Okulistyczny/ Rozkład
- 239 - Jeziorzany Pętla — Os. PodwawelskieJeziorzany Pętla — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 255 - Borek Fałęcki — Gaj ZadzieleBorek Fałęcki — Gaj Zadziele/ Rozkład
- 425 - Złocień — Mały Płaszów P+RZłocień — Mały Płaszów P+R/ Rozkład
- 218 - Bronowice Małe — Zabierzów MłynBronowice Małe — Zabierzów Młyn/ Rozkład
- 405 - Cmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik CzerwonyCmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 442 - Os. Na Stoku — Cmentarz Prądnik CzerwonyOs. Na Stoku — Cmentarz Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 293 - Skawina — Borek FałęckiSkawina — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 264 - Grabie Kościół — Mały Płaszów P+RGrabie Kościół — Mały Płaszów P+R/ Rozkład
- 422 - Zesławice — Aleja PrzyjaźniZesławice — Aleja Przyjaźni/ Rozkład