Linia 293
Skawina — Borek Fałęcki
MPK Kraków
autobus 293 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 293 (Borek Fałęcki) ma 33 przystanków rozpoczynając z Kopanka Pętla a kończąc na Borek Fałęcki.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 293 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Borek Fałęcki (33 przystanków)
Kopanka Pętla
Kopanka Druga (Nż)
Kopanka Kapliczka (Nż)
Skawina Pileckiego
Kopanka Ofiar Katynia
Kopanka Szkoła
Kopanka Kościół (Nż)
Skawina Robotnicza
Skawina Energetyków (Nż)
Skawina Energetyków Przejazd PKP (Nż)
Skawina Koncentraty
Skawina Sąd
Skawina Szkoła
Skawina Rynek
Skawina Popiełuszki
Skawina Ajka
Skawina
Skawina Ajka
Skawina Cmentarz
Skawina Rzepnik
Skawina Podlipki
Skawina Obwodnica (Nż)
Wrony
Baczyńskiego
Skotniki
Babińskiego
Kobierzyn
Komuny Paryskiej
Zawiła (Nż)
Las Borkowski
Cmentarz Borek Fałęcki (Nż)
Góra Borkowska (Nż)
Borek Fałęcki
FAQ dla 293
O której zaczyna kursować autobus 293?
autobus 293 rozpoczyna kurs o 04:28 w sobota.
O której kończy kursować autobus 293?
Autobus 293 kończy kursowanie o 22:58 w niedziela, środa, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 293?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Skawina — Borek Fałęcki? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Skawina — Borek Fałęcki, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 293 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 293 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 293?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 293.
Rozkład jazdy autobus 293
Autobus trasa 293 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:38 - 22:58
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:33 - 23:33 | 50 - 132 |
wt | 04:33 - 23:33 | 50 - 132 |
śr | 04:38 - 22:58 | 75 - 85 |
czw | 04:33 - 23:33 | 50 - 132 |
pt | 04:38 - 22:58 | 75 - 85 |
sob | 04:28 - 23:18 | 65 - 130 |
ndz | 04:38 - 22:58 | 75 - 85 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 293 (rusza z Kopanka Pętla), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 293 (kierunek (Borek Fałęcki)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 293 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 293 (kierunek: (Borek Fałęcki)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
293 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 293 to Kopanka Pętla, a ostatni Borek Fałęcki. 293 (Borek Fałęcki) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 293 ma 33 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 25 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 293 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 293, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 293 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 293 (Borek Fałęcki) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 293 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 293 w Kraków
293 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 132 - Dworzec Główny Zachód — KombinatDworzec Główny Zachód — Kombinat/ Rozkład
- 101 - Kopiec Kościuszki — Os. PodwawelskieKopiec Kościuszki — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 220 - Giebułtów Morgi — Krowodrza Górka P+RGiebułtów Morgi — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 610 - Prądnik Czerwony — Borek FałęckiPrądnik Czerwony — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 742 - Wzgórza Krzesławickie — KombinatWzgórza Krzesławickie — Kombinat/ Rozkład
- 248 - Bronowice Małe — Zelków PętlaBronowice Małe — Zelków Pętla/ Rozkład
- 903 - Skawina — Czerwone Maki P+RSkawina — Czerwone Maki P+R
- 253 - Wola Radziszowska Pętla — Czerwone Maki P+RWola Radziszowska Pętla — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 603 - Czyżyny Dworzec — Na ZałęczuCzyżyny Dworzec — Na Załęczu/ Rozkład
- 140 - Radzikowskiego Osiedle — Nowy KleparzRadzikowskiego Osiedle — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 228 - Chrosna Pętla — Bronowice MałeChrosna Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 284 - Wieliczka Centrum — Nowy Bieżanów PołudnieWieliczka Centrum — Nowy Bieżanów Południe/ Rozkład
- 262 - Czyżyny Dworzec — Rawałowice KapliczkaCzyżyny Dworzec — Rawałowice Kapliczka/ Rozkład
- 297 - Boleń Pętla — Krowodrza Górka P+RBoleń Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 176 - Bodzów — Kostrze OSPBodzów — Kostrze OSP/ Rozkład
- 245 - Skawina — Borek FałęckiSkawina — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 223 - Brzeźnica Dworzec — SkawinaBrzeźnica Dworzec — Skawina/ Rozkład
- 196 - Kozienicka — ŁagiewnikiKozienicka — Łagiewniki/ Rozkład
- 161 - Pleszów — PleszówPleszów — Pleszów/ Rozkład
- 109 - Bielany — Cichy KącikBielany — Cichy Kącik/ Rozkład