Linia 32N
Zabrze Plac Dworcowy - Łabędy Huta
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 32N (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 32N (Zabrze Plac Dworcowy→Łabędy Huta) ma 35 przystanków rozpoczynając z Zabrze Plac Dworcowy a kończąc na Łabędy Huta.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 32N poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy→Łabędy Huta (35 przystanków)
Zabrze Plac Dworcowy
Zabrze Komenda Policji
Zabrze Politechnika Śląska
Zabrze Kościół Św. Józefa
Zabrze Stadion
Zabrze De Gaullea Ślęczka
Zabrze Rondo Sybiraków
Sośnica Zespół Szkół
Sośnica Apteka
Sośnica Most
Ligota Zabrska Giełda [Nż]
Ligota Zabrska Błonie [Nż]
Ligota Zabrska Kopalnia
Gliwice Górna
Gliwice Jacka
Gliwice Kopalniana
Gliwice Komag
Gliwice Wrocławska
Gliwice Plac Piastów
Gliwice Dworzec PKP
Gliwice Toszecka
Gliwice Świętojańska
Osiedle Kopernika Myśliwska
Osiedle Kopernika
Osiedle Kopernika Pętla
Osiedle Kopernika Saturna
Osiedle Kopernika Kąpielisko
Przyszówka Zygmuntowska [Nż]
Przyszówka Osiedle Literatów
Przyszówka Kaplica
Łabędy Osiedle
Łabędy Dworzec PKP I
Łabędy Strzelców Bytomskich
Łabędy Rynek
Łabędy Huta
FAQ dla 32N
O której zaczyna kursować autobus 32N?
autobus 32N rozpoczyna kurs o 00:25 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 32N?
Autobus 32N kończy kursowanie o 02:35 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 32N?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Zabrze Plac Dworcowy - Łabędy Huta? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Zabrze Plac Dworcowy - Łabędy Huta, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 32N autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 32N może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 32N?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 32N.
Schemat trasy autobus 32N (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Zabrze Plac Dworcowy→Łabędy Huta
Rozkład jazdy autobus 32N
Autobus trasa 32N kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 00:25 - 02:35
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 00:25 - 02:35 | 50 - 80 |
wt | 00:25 - 02:35 | 50 - 80 |
śr | 00:25 - 02:35 | 50 - 80 |
czw | 00:25 - 02:35 | 50 - 80 |
pt | 00:25 - 02:35 | 50 - 80 |
sob | 00:25 - 02:35 | 50 - 80 |
ndz | 00:25 - 02:35 | 50 - 80 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 32N (rusza z Zabrze Plac Dworcowy), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 32N (kierunek (Zabrze Plac Dworcowy→Łabędy Huta)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 32N - opłata
Taryfy w pojeździe linii 32N (kierunek: (Zabrze Plac Dworcowy→Łabędy Huta)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
32N (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 32N to Zabrze Plac Dworcowy, a ostatni Łabędy Huta. 32N (Zabrze Plac Dworcowy→Łabędy Huta) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 32N ma 35 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 60 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 32N w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 32N, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 32N - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 32N (Zabrze Plac Dworcowy→Łabędy Huta) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 32N lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 32N w Wodzisław Śląski
32N - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 536 - Tychy Dworzec PKP - Hołdunów Pętla/ Rozkład
- 7N - Katowice Dworzec - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 180 - Tarnowskie Góry Dworzec - Wielowieś Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 271 - Tychy Rynek - Żwaków Rogatki/ Rozkład
- 900 - Katowice Dworzec - Osiedle Witosa Pętla/ Rozkład
- 151 - Tarnowskie Góry Dworzec - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład
- 600 - Katowice Ceglana Szpital Kliniczny - Zawodzie Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 165 - Obroki Elkop - Osiedle Tysiąclecia Pętla/ Rozkład
- 234 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 916 - Ksawera Prosta Pętla - Ksawera Prosta Pętla/ Rozkład
- T-11 - Chorzów Rynek - Chebzie Dworzec PKP/ Rozkład
- 185 - Brzeziny Śląskie Harcerska - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 669 - Gliwice Dworcowa - Bykowina Grzegorzka/ Rozkład
- 13 - Bykowina Grzegorzka - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 100 - Zagórze Zajezdnia - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 949 - Dębowa Góra - Sławków ZWM/ Rozkład
- 11 - Katowice Plac Wolności - Czeladź Wojkowicka Pętla/ Rozkład
- 178 - Łabędy Huta - Trynek Toruńska/ Rozkład
- 288 - Gliwice Plac Piastów - Przezchlebie Pętla/ Rozkład
- M108 - Tychy Lodowisko - Imielin Wiadukt/ Rozkład