Linia 180
Wielowieś Centrum Przesiadkowe - Tarnowskie Góry Dworzec
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 180 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 180 (Kieleczka→Tarnowskie Góry Dworzec) ma 29 przystanków rozpoczynając z Kieleczka a kończąc na Tarnowskie Góry Dworzec.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 180 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Kieleczka→Tarnowskie Góry Dworzec (29 przystanków)
Kieleczka
Wielowieś Centrum Przesiadkowe
Wielowieś Szkoła
Kolonia Kotków
Wojska Podlesie
Wojska Kościół
Wojska Szkoła
Jasiona Na Granicy [Nż]
Jasiona
Połomia Skrzyżowanie [Nż]
Połomia Gospoda
Połomia Leśniczówka [Nż]
Miedary Ferma [Nż]
Miedary Osiedle
Miedary Posesja 17
Miedary Kopanina
Miedary Tarnogórska
Rybna
Rybna Pałac
Rybna Lotników
Rybna Starowapienna
Rybna Przepompownia [Nż]
Rybna Posesja 68 [Nż]
Opatowice Pastuszki
Opatowice Wiśniowa [Nż]
Strzybnica Fazos
Tarnowskie Góry Osiedle Fazos
Tarnowskie Góry Powstańców Śląskich
Tarnowskie Góry Dworzec
FAQ dla 180
O której zaczyna kursować autobus 180?
autobus 180 rozpoczyna kurs o 05:38 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 180?
Autobus 180 kończy kursowanie o 06:35 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 180?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wielowieś Centrum Przesiadkowe - Tarnowskie Góry Dworzec? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wielowieś Centrum Przesiadkowe - Tarnowskie Góry Dworzec, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 180 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 180 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 180?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 180.
Schemat trasy autobus 180 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Kieleczka→Tarnowskie Góry Dworzec
Rozkład jazdy autobus 180
Autobus 180 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:38 - 06:35
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:38 - 06:35 | 57 |
wt | 05:38 - 06:35 | 57 |
śr | 05:38 - 06:35 | 57 |
czw | 05:38 - 06:35 | 57 |
pt | 05:38 - 06:35 | 57 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 180 (rusza z Kieleczka), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 180 (kierunek (Kieleczka→Tarnowskie Góry Dworzec)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 180 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 180 (kierunek: (Kieleczka→Tarnowskie Góry Dworzec)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
180 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 180 to Kieleczka, a ostatni Tarnowskie Góry Dworzec. 180 (Kieleczka→Tarnowskie Góry Dworzec) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 180 ma 29 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 52 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 180 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 180, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 180 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 180 (Kieleczka→Tarnowskie Góry Dworzec) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 180 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 180 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 619 - Siewierz Zamek - Krzanów Sklep/ Rozkład
- 24 - Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 694 - Gliwice Zajezdnia - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 616 - Osiedle Zamkowe Krośnieńska - Sosnowiec Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 36 - Ligota Akademiki - Tychy Zajezdnia/ Rozkład
- 7 - Kochłowice Rynek - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 15 - Zabrze Plac Dworcowy - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 272 - Mąkołowiec Łabędzia - Tychy Dworzec PKP/ Rozkład
- 707 - Pyskowice Szpitalna - Łabędy Huta/ Rozkład
- 984 - Strzemieszyce Zakawie Kapliczka - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 260 - Zagórze Zajezdnia - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 204 - Toszek - Proboszczowice/ Rozkład
- 623N - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- T-47 - Łagiewniki Targowisko - Lipiny Bukowego/ Rozkład
- 26 - Jęzor Centrum Handlowe - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 219 - Mysłowice Targ Miejski - Ławki Pętla/ Rozkład
- 110 - Katowice Sokolska - Michałkowice Fabud/ Rozkład
- 189 - Strzybnica Kościelna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 98 - Michałkowice Plac 11 Listopada - Halemba Pętla/ Rozkład
- 32N - Zabrze Plac Dworcowy - Łabędy Huta/ Rozkład