Linia 40
Będzin Kościuszki - Katowice Piotra Skargi
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 40 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 40 (Będzin Johnson Electric→Katowice Piotra Skargi) ma 39 przystanków rozpoczynając z Będzin Johnson Electric a kończąc na Katowice Piotra Skargi.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 40 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Będzin Johnson Electric→Katowice Piotra Skargi (39 przystanków)
Będzin Johnson Electric
Będzin Gospodarcza Brama Śląska
Warpie Osiedle
Warpie 1 Maja
Będzin Aleja Kołłątaja
Będzin Zamek
Będzin Stadion
Będzin Muzeum
Będzin Targowisko
Osiedle Zamkowe Grodziecka
Osiedle Zamkowe Krośnieńska
Osiedle Zamkowe Piastowska
Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia
Osiedle Syberka Pawilony
Osiedle Syberka Kościół
Osiedle Syberka Piłsudskiego
Będzin Stadion
Będzin 11 Listopada
Będzin Dworzec PKP
Będzin Poczta [Nż]
Będzin Krasickiego
Będzin Szybowa
Będzin Słowiańska
Będzin Cmentarz Komunalny
Pogoń Akademiki
Pogoń Klub Kiepury
Pogoń Orla
Pogoń Grota-Roweckiego
Rudna Hallera
Milowice Park Logistyczny
Dąbrówka Mała Nowosam [Nż]
Dąbrówka Mała Skrzyżowanie
Dąbrówka Mała Centrum Handlowe
Dąbrówka Mała Pawilon Agata
Bogucice Skrzyżowanie
Katowice Strefa Kultury
Katowice Strefa Kultury Nospr
Katowice Aleja Korfantego
Katowice Piotra Skargi
FAQ dla 40
O której zaczyna kursować autobus 40?
autobus 40 rozpoczyna kurs o 05:55 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 40?
Autobus 40 kończy kursowanie o 06:25 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 40?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Będzin Kościuszki - Katowice Piotra Skargi? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Będzin Kościuszki - Katowice Piotra Skargi, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 40 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 40 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 40?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 40.
Schemat trasy autobus 40 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Będzin Johnson Electric→Katowice Piotra Skargi
Rozkład jazdy autobus 40
Autobus 40 kursuje w następujące dni: poniedziałek - sobota. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:55 - 06:25
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:55 - 06:25 | 30 |
wt | 05:55 - 06:25 | 30 |
śr | 05:55 - 06:25 | 30 |
czw | 05:55 - 06:25 | 30 |
pt | 05:55 - 06:25 | 30 |
sob | 05:55 - 06:25 | 30 |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 40 (rusza z Będzin Johnson Electric), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 40 (kierunek (Będzin Johnson Electric→Katowice Piotra Skargi)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 40 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 40 (kierunek: (Będzin Johnson Electric→Katowice Piotra Skargi)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
40 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 40 to Będzin Johnson Electric, a ostatni Katowice Piotra Skargi. 40 (Będzin Johnson Electric→Katowice Piotra Skargi) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 40 ma 39 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 62 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 40 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 40, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 40 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 40 (Będzin Johnson Electric→Katowice Piotra Skargi) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 40 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 40 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 29 - Katowice Kopernika Dworzec - Zgoń Pętla/ Rozkład
- 299 - Sosnowiec Szpital Wojewódzki - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 199 - Kochłowice Kopalnia Śląsk - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 80 - Gliwice Plac Piastów - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 959 - Miedawa Tartak - Sławków Rynek/ Rozkład
- 26 - Jęzor Centrum Handlowe - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- T-21 - Koszelew - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 201 - Chorzów Batory Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 2 - Wartogłowiec Pętla - Wartogłowiec Pętla/ Rozkład
- 134 - Tarnowskie Góry Dworzec - Wieszowa Stacja Paliw/ Rozkład
- 707 - Pyskowice Szpitalna - Łabędy Huta/ Rozkład
- 800 - Będzin Kościuszki - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- M3 - Tarnowskie Góry Dworzec - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 805 - Katowice Piotra Skargi - Sosnowiec Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 188 - Sosnowiec Szpital Wojewódzki - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 18 - Mysłowice Kopalnia - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- M28 - Katowice Plac Wolności - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 129 - Tarnowskie Góry Dworzec - Krupski Młyn Słoneczna/ Rozkład
- 22 - Chorzów ZUS - Siemianowice Rurownia/ Rozkład
- 288 - Gliwice Plac Piastów - Przezchlebie Pętla/ Rozkład