Linia 707
Pyskowice Szpitalna - Dzierżno Pętla
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 707 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 707 (Czerwionka Przepompownia→Pyskowice Plac Wyszyńskiego) ma 13 przystanków rozpoczynając z Czerwionka Przepompownia a kończąc na Pyskowice Plac Wyszyńskiego.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 707 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Czerwionka Przepompownia→Pyskowice Plac Wyszyńskiego (13 przystanków)
Czerwionka Przepompownia
Czerwionka Wytw. Mas Bitum. [Nż]
Dzierżno Wiejska
Dzierżno Młyńska
Dzierżno Pętla
Dzierżno Młyńska
Dzierżno Piaskowa
Dzierżno Cegielnia [Nż]
Pyskowice Piaskownia
Pyskowice Ośrodek Zdrowia
Pyskowice Szkoła
Pyskowice Powstańców Śląskich
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
FAQ dla 707
O której zaczyna kursować autobus 707?
autobus 707 rozpoczyna kurs o 07:28 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 707?
Autobus 707 kończy kursowanie o 16:35 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 707?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Pyskowice Szpitalna - Dzierżno Pętla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Pyskowice Szpitalna - Dzierżno Pętla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 707 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 707 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 707?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 707.
Schemat trasy autobus 707 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Czerwionka Przepompownia→Pyskowice Plac Wyszyńskiego
Rozkład jazdy autobus 707
Autobus 707 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 07:28 - 16:35
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 07:28 - 16:35 | 547 |
wt | 07:28 - 16:35 | 547 |
śr | 07:28 - 16:35 | 547 |
czw | 07:28 - 16:35 | 547 |
pt | 07:28 - 16:35 | 547 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 707 (rusza z Czerwionka Przepompownia), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 707 (kierunek (Czerwionka Przepompownia→Pyskowice Plac Wyszyńskiego)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 707 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 707 (kierunek: (Czerwionka Przepompownia→Pyskowice Plac Wyszyńskiego)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
707 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 707 to Czerwionka Przepompownia, a ostatni Pyskowice Plac Wyszyńskiego. 707 (Czerwionka Przepompownia→Pyskowice Plac Wyszyńskiego) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 707 ma 13 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 21 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 707 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 707, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 707 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 707 (Czerwionka Przepompownia→Pyskowice Plac Wyszyńskiego) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 707 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 707 w Wodzisław Śląski
707 - Alternatywny kierunek
- 707 - Czerwionka Przepompownia→Pyskowice Szpitalna / Rozkład
- 707 - Dzierżno Pętla→Pyskowice Plac Wyszyńskiego / Rozkład
- 707 - Dzierżno Pętla→Pyskowice Szpitalna / Rozkład
- 707 - Pyskowice Plac Wyszyńskiego→Czerwionka Przepompownia / Rozkład
- 707 - Pyskowice Plac Wyszyńskiego→Dzierżno Pętla / Rozkład
- 707 - Pyskowice Plac Wyszyńskiego→Łabędy Huta / Rozkład
- 707 - Pyskowice Szpitalna→Czerwionka Przepompownia / Rozkład
- 707 - Pyskowice Szpitalna→Dzierżno Pętla / Rozkład
- 707 - Pyskowice Szpitalna→Łabędy Huta / Rozkład
- 707 - Łabędy Huta→Pyskowice Plac Wyszyńskiego / Rozkład
- 707 - Łabędy Huta→Pyskowice Szpitalna / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- M105 - Pyskowice Szpitalna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 738 - Siewierz Dom Kultury - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 932 - Brzezinka Przemyska - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 119 - Strąków Pętla - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 155 - Halemba Pętla - Halemba Pętla/ Rozkład
- 193 - Katowice Plac Wolności - Wełnowiec GPP BUSINESS PARK/ Rozkład
- 101 - Tychy Towarowa - Czułów Fabryka/ Rozkład
- 24 - Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- R - Tychy Szpital Wojewódzki - Czułów Fabryka/ Rozkład
- 160 - Wesoła Kopalnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 637 - Siewierz Dom Kultury - Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy/ Rozkład
- 901 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 275 - Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 672 - Wesoła Kopalnia - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 935 - Zagórze Zajezdnia - Czeladź Wojkowicka Pętla/ Rozkład
- 287 - Sikornik Osiedle - Gliwice Piwna/ Rozkład
- 208 - Paczyna - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 15 - Zabrze Plac Dworcowy - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 7 - Kochłowice Rynek - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 184 - Pyskowice Plac Wyszyńskiego - Bytom Dworzec/ Rozkład