Linia 605
Teatr Słowackiego — Złocień
MPK Kraków
autobus 605 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 605 (Teatr Słowackiego) ma 28 przystanków rozpoczynając z Złocień a kończąc na Teatr Słowackiego.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 605 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Teatr Słowackiego (28 przystanków)
Złocień
Złocień
Domagały Magazyny (Nż)
Domagały (Nż)
Bazarowa
Półłanki
Jeżowa
Albatrosów
Biskupińska (Nż)
Zajezdnia Płaszów
Płk. Dąbka
Surzyckiego
Mały Płaszów P+R
Szczecińska
Saska
Lipska
Gromadzka
Kuklińskiego
Klimeckiego
Most Kotlarski (Nż)
Rondo Grzegórzeckie
Hala Targowa
Poczta Główna
Plac Wszystkich Świętych
Filharmonia
Teatr Bagatela
Stary Kleparz
Teatr Słowackiego
FAQ dla 605
O której zaczyna kursować autobus 605?
autobus 605 rozpoczyna kurs o 00:15 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 605?
Autobus 605 kończy kursowanie o 23:15 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 605?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Teatr Słowackiego — Złocień? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Teatr Słowackiego — Złocień, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 605 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 605 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 605?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 605.
Rozkład jazdy autobus 605
Autobus trasa 605 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 00:15 - 23:15
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 00:15 - 23:15 | 60 |
wt | 00:15 - 23:15 | 60 |
śr | 00:15 - 23:15 | 60 |
czw | 00:15 - 23:15 | 60 |
pt | 00:15 - 23:15 | 60 |
sob | 00:15 - 23:15 | 60 |
ndz | 00:15 - 23:15 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 605 (rusza z Złocień), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 605 (kierunek (Teatr Słowackiego)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 605 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 605 (kierunek: (Teatr Słowackiego)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
605 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 605 to Złocień, a ostatni Teatr Słowackiego. 605 (Teatr Słowackiego) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 605 ma 28 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 39 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 605 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 605, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 605 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 605 (Teatr Słowackiego) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 605 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 605 w Kraków
605 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 494 - Azory — Pod FortemAzory — Pod Fortem/ Rozkład
- 134 - Salwator — ZOOSalwator — ZOO/ Rozkład
- 475 - Sidzina — Borek FałęckiSidzina — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 152 - Cmentarz Olszanica — Czyżyny DworzecCmentarz Olszanica — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 203 - Skawina — Czerwone Maki P+RSkawina — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 284 - Wieliczka Centrum — Nowy Bieżanów PołudnieWieliczka Centrum — Nowy Bieżanów Południe/ Rozkład
- 172 - Kombinat — Bronowice MałeKombinat — Bronowice Małe/ Rozkład
- 160 - Aleja Przyjaźni — RuszczaAleja Przyjaźni — Ruszcza/ Rozkład
- 228 - Chrosna Pętla — Bronowice MałeChrosna Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 273 - Polanka Hallera Centrum — Skawina SCKPolanka Hallera Centrum — Skawina SCK/ Rozkład
- 180 - Grębałów — Os. Na StokuGrębałów — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 128 - Zajezdnia Płaszów — Prądnik CzerwonyZajezdnia Płaszów — Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 189 - Nowy Kleparz — Plac Centralny im. R. ReaganaNowy Kleparz — Plac Centralny im. R. Reagana/ Rozkład
- 120 - Bronowice Małe — Nowy KleparzBronowice Małe — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 307 - Michałowice P+R — Cracovia StadionMichałowice P+R — Cracovia Stadion/ Rozkład
- 215 - Rzeszotary Panciawa Pętla — Borek FałęckiRzeszotary Panciawa Pętla — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 227 - Górna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+RGórna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 259 - Czernichów Rynek — Os. PodwawelskieCzernichów Rynek — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 191 - Pod Fortem — Borek FałęckiPod Fortem — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 217 - Węgrzce Pętla — Górka Narodowa P+RWęgrzce Pętla — Górka Narodowa P+R/ Rozkład