Linia 217
Węgrzce Pętla — Górka Narodowa P+R
MPK Kraków
autobus 217 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 217 (Górka Narodowa P+R) ma 7 przystanków rozpoczynając z Węgrzce Pętla a kończąc na Górka Narodowa P+R.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 217 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Górka Narodowa P+R (7 przystanków)
Węgrzce Pętla
Węgrzce Błonie
Węgrzce Centrum
Węgrzce A1
Węgrzce Starostwo Powiatowe
Witkowicka
Górka Narodowa P+R
FAQ dla 217
O której zaczyna kursować autobus 217?
autobus 217 rozpoczyna kurs o 05:03 w poniedziałek, wtorek, czwartek.
O której kończy kursować autobus 217?
Autobus 217 kończy kursowanie o 19:52 w poniedziałek, wtorek, czwartek.
Za ile przyjedzie autobus 217?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Węgrzce Pętla — Górka Narodowa P+R? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Węgrzce Pętla — Górka Narodowa P+R, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 217 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 217 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 217?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 217.
Rozkład jazdy autobus 217
trasa autobus 217 kursuje poniedziałek, wtorek, czwartek. Zazwyczaj w godzinach: 05:03 - 19:52
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:03 - 19:52 | 30 - 60 |
wt | 05:03 - 19:52 | 30 - 60 |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | 05:03 - 19:52 | 30 - 60 |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 217 (rusza z Węgrzce Pętla), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 217 (kierunek (Górka Narodowa P+R)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 217 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 217 (kierunek: (Górka Narodowa P+R)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
217 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 217 to Węgrzce Pętla, a ostatni Górka Narodowa P+R. 217 (Górka Narodowa P+R) kursuje poniedziałek, wtorek, czwartek.
Dodatkowe informacje: 217 ma 7 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 9 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 217 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 217, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 217 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 217 (Górka Narodowa P+R) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 217 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 217 w Kraków
217 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 229 - Kamień Szkoła — Os. PodwawelskieKamień Szkoła — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 130 - Azory — Dworzec Główny ZachódAzory — Dworzec Główny Zachód/ Rozkład
- 948 - Zelków Pętla — Bronowice MałeZelków Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 903 - Skawina — Czerwone Maki P+RSkawina — Czerwone Maki P+R
- 225 - Świątniki Górne Urząd Miasta i Gminy — Borek FałęckiŚwiątniki Górne Urząd Miasta i Gminy — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 503 - Górka Narodowa P+R — Nowy Bieżanów PołudnieGórka Narodowa P+R — Nowy Bieżanów Południe/ Rozkład
- 240 - Pękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+RPękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 610 - Prądnik Czerwony — Borek FałęckiPrądnik Czerwony — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 249 - Czernichów Rynek — Os. PodwawelskieCzernichów Rynek — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 228 - Chrosna Pętla — Bronowice MałeChrosna Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 212 - Czulice Kościół — Czyżyny DworzecCzulice Kościół — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 611 - Chełmońskiego Pętla — Czyżyny DworzecChełmońskiego Pętla — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 134 - Salwator — ZOOSalwator — ZOO/ Rozkład
- 537 - Witkowice — Dworzec Główny WschódWitkowice — Dworzec Główny Wschód/ Rozkład
- 221 - Mały Płaszów P+R — Niepołomice DworzecMały Płaszów P+R — Niepołomice Dworzec/ Rozkład
- 211 - Chobot Leśniczówka — PleszówChobot Leśniczówka — Pleszów/ Rozkład
- 176 - Bodzów — Kostrze OSPBodzów — Kostrze OSP/ Rozkład
- 425 - Złocień — Mały Płaszów P+RZłocień — Mały Płaszów P+R/ Rozkład
- 106 - Łagiewniki — Skotniki SzkołaŁagiewniki — Skotniki Szkoła/ Rozkład
- 260 - Pielgrzymowice Pętla — Prądnik CzerwonyPielgrzymowice Pętla — Prądnik Czerwony/ Rozkład