Linia M107
Tarnowskie Góry Dworzec - Pyskowice Szpitalna
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus M107 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus M107 (Pyskowice Szpitalna→Tarnowskie Góry Dworzec) ma 26 przystanków rozpoczynając z Pyskowice Szpitalna a kończąc na Tarnowskie Góry Dworzec.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus M107 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Pyskowice Szpitalna→Tarnowskie Góry Dworzec (26 przystanków)
Pyskowice Szpitalna
Pyskowice Wojska Polskiego
Pyskowice Szopena
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
Zawada
Karchowice II
Karchowice I
Boniowice Skrzyżowanie
Boniowice Szkoła
Kamieniec
Kamieniec Apteka [Nż]
Zbrosławice Wolności [Nż]
Zbrosławice Dom Opieki
Zbrosławice Szkoła
Zbrosławice Kościół
Zbrosławice Jagiellońska
Zbrosławice Rozwidlenie
Laryszów Skrzyżowanie [Nż]
Stare Tarnowice Szpital
Stare Tarnowice Janasa
Stare Tarnowice Osiedle Przyjaźń
Stare Tarnowice Pomorska
Tarnowskie Góry Krótka
Tarnowskie Góry Wyszyńskiego
Tarnowskie Góry Bytomska
Tarnowskie Góry Dworzec
FAQ dla M107
O której zaczyna kursować autobus M107?
autobus M107 rozpoczyna kurs o 04:55 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus M107?
Autobus M107 kończy kursowanie o 22:55 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus M107?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Tarnowskie Góry Dworzec - Pyskowice Szpitalna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Tarnowskie Góry Dworzec - Pyskowice Szpitalna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego M107 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus M107 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus M107?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus M107.
Schemat trasy autobus M107 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Pyskowice Szpitalna→Tarnowskie Góry Dworzec
Rozkład jazdy autobus M107
Autobus trasa M107 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:55 - 22:55
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:55 - 22:55 | 60 |
wt | 04:55 - 22:55 | 60 |
śr | 04:55 - 22:55 | 60 |
czw | 04:55 - 22:55 | 60 |
pt | 04:55 - 22:55 | 60 |
sob | 04:55 - 22:55 | 60 |
ndz | 04:55 - 22:55 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii M107 (rusza z Pyskowice Szpitalna), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią M107 (kierunek (Pyskowice Szpitalna→Tarnowskie Góry Dworzec)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus M107 - opłata
Taryfy w pojeździe linii M107 (kierunek: (Pyskowice Szpitalna→Tarnowskie Góry Dworzec)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
M107 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus M107 to Pyskowice Szpitalna, a ostatni Tarnowskie Góry Dworzec. M107 (Pyskowice Szpitalna→Tarnowskie Góry Dworzec) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: M107 ma 26 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 47 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus M107 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus M107, którymi możesz podróżować.
Autobus linii M107 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię M107 (Pyskowice Szpitalna→Tarnowskie Góry Dworzec) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii M107 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii M107 w Wodzisław Śląski
M107 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 79 - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 920 - Szopienice Bednorza - Katowice Aleja Korfantego/ Rozkład
- 270 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 676 - Gliwice Dworcowa - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 2A - Żelisławice Pętla - Myszków Dworzec PKP/ Rozkład
- 98 - Michałkowice Plac 11 Listopada - Halemba Pętla/ Rozkład
- T-19 - Katowice Plac Wolności - Koszutka Słoneczna Pętla
- 20 - Pyskowice Szpitalna - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 92 - Bytom Dworzec - Helenka ELZAB/ Rozkład
- 780 - Szarlej Kaufland - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 160S - Bobrek Inwestycyjna Pętla II - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 23 - Katowice Plac Wolności - Nowy Bytom Centrum/ Rozkład
- 142 - Strzybnica Kościelna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 186 - Łabędy Huta - Gliwice Teatr/ Rozkład
- 921 - Grodziec Kijowska - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 678 - Osiedle Kopernika Pętla - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 634 - Strzemieszyce Granica - Będzin Sienkiewicza/ Rozkład
- 707 - Pyskowice Szpitalna - Łabędy Huta/ Rozkład
- P - Wygoda Skrzyżowanie - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 57 - Gliwice Dworcowa - Brzezinka Wałbrzyska/ Rozkład